1000 HOUR ÜRÜNLERİ

Yirmi yılı aşkın süredir bilinen kalitesiyle; saç boyası maskaraları, takma ve yapay kirpikler gibi temel güzellik araçlarını satışa sunmakta olan 1000 hour; yenilikçi oluşu ve güzelliğe önem verişi ile simge haline gelmiş bir Avustralya markasıdır. Marka olarak felsefesi; güzellikte kaliteyi arttırmak ve kuaför salonlarına gidilmeden her kadının dilediği güzelliğe ulaşmasıdır.

1000 Hour Takma Kirpik

Bakışlarınızı daha çarpıcı hale getirmek için etkili bir makyaj kadar kullanabileceğiniz ürünlerden birisi de; takma kirpiklerdir. Uzunlukları ve hacimleri değişen kirpik çeşitleri ile gözlerinizi daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Özel yapıştırıcısı sayesinde kolay uygulama olanağı sağlayan takma kirpiklerin kullanım rahatlığını da gözlemleyebilirsiniz.

1000 Hour Saç Maskarası

1000 Hour markasının öne çıkan bir başka ürünü ise; saç maskarasıdır. Çıkan beyaz saçları kapatmak için pratik ve etkili bir şekilde kullanım olanağı bulunan saç maskarası ürünleriyle, acil durumlarınızda ve kuaföre gitmeden hızla saçınıza kapatıcılık sağlayabilirsiniz. Uygulanışı çok kolay olan maskara, dipten başlayarak mükemmel bir şekilde beyazlarınızı kapatmaya imkan sağlar. İyi bir kamuflaj işlevi gördüğü gibi yıkama sonrasında da sorunsuzca çıkarak, ekstra bir işlem gerektirmemektedir. Doğal etkisi veren kirpik çeşitleri ve etkili saç maskaraları gibi ürünleriyle 1000 hour kalitesini sizde fark etmeye başlayabilirsiniz. Sepetinize ekleyerek sipariş ettiğiniz ürünleri sorunsuzca kullanabilirsiniz.