Erkek Parfümleri

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar

Ürün Miktarı

Ürün Özelliği


erkek-parfumleri

Yeni 45% indirim
Hızlı
47,90 TL 26,26 TL

Erkek Parfüm

Bulunduğunuz her ortamda tarzınızı en iyi şekilde yansıtmanın en etkili yollarından biri de doğru erkek parfüm seçimidir. Seçeceğiniz parfüm yaşam biçiminizi, düşüncelerinizi, alışkanlıklarınızı ve doğrudan sizi yansıtacaktır. Seçeceğiniz koku çeşidi, parfüm markası, şişe tasarımı veya kalıcılık seçimi hem erkek parfümünüzü özel kılacak hem de sizi en doğru şekilde yansıtacaktır.

Erkek Parfüm Fiyatları

Dünyanın en seçkin parfüm markalarından, her bütçeye uygun parfümlere kadar birçok seçenek Dilay Kozmetik’te sizi bekliyor. erkek parfüm fiyatları marka, içerdiği esans ve esans oranı gibi birçok etmene bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Örneğin, EDP erkek parfümleri %20’ye kadar esans içerebiliyorken, EDT erkek parfümleri %10’a kadar esans içermektedir. Bu yüzden daha çok esansa ve kalıcılığa sahip olan EDP erkek parfümleri daha pahalı olmaktadır. Size en uygun erkek parfümünü bulmak için öncelikle yaşam biçiminiz, giyim tarzınız ve alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurmalısınız. En kaliteli markaların, en uygun fiyatlı erkek parfümleri Dilay Kozmetik’te.

En İyi Erkek Parfümleri

Her erkeğin parfüm seçimi, parfümde aradığı özellikler farklılık gösterir. Benzer kokular arasından sıyrılmayı başaran, kendi tarzını ortaya koyan erkek parfümlerinden bazıları;

Tom Ford - Black Orchid

Uç noktasında siyah kuşüzümü, bergamot, black truffle, ylang ylang bulunan Black Orchid orta notalarında lotus ağacı, siyah orkideyi harmanlayarak sihirli bir kokunun kapısını aralıyor. Dip notasında ise paçuli, tütsü, vativer ve vanilya yer alıyor.

Dior - Sauvage Very Cool Spray

Dior'un yenilenen benzersiz parfümü yasakalara meydan okumaya devam ediyor. Üst notalarında Reggio Bergamotu, kalp noktasında Sichuan Biberi ve dip notasında ise Ambroksan'ı harmanlayarak büyülü bir koku yaratıyor.

Hermes - Terre D’Hermes

Üst notalarında limon ve portakalın uyumu, kap notasında karabiber ve zambak, uç notalarında ise paçuli, benzoin ve sedir. Notaların dansı ve ortaya çıkan harika bir erkek parfümü.

Carolina Herrera - 212 Sexy Men

Kakuleyle harmanlanmış biber ve çiçeklerin taç yapraklarına ait notalar zarif ve baharatlı bir çekicilik yaratıyor. Vanilya ve miskle harmanlanmış odunsu alt notalarla da erkeksilik dışa vuruluyor.

Paco Rabanne - 1 Million

Odunsu erkek parfümü diyince akla ilk gelen isimlerden biri. Üst notalarında greyfrut ve nane. Orta notalarında saf gül, tarçın ve baharatlar. Uç notalarında sarı meşin, beyaz odunlar ve amber.

Doğru parfümü bulduğunuzdan emin olduğunuzda, seçtiğiniz erkek parfümünü en uygun fiyat, güvenli alışveriş ve farklı ödeme seçenekleriyle Dilay Kozmetik’ten satın alabilirsiniz. Unutmayın, sadece erkek parfümü seçmiyor, kendi tarzınızı yaratıyorsunuz!