• Seçili Ürünlerde %50 İndirim Keşfet

  • Yeni Üyeliklerde Anında 5 TL Hediye Çeki

  • Seçili Ürünlerde %30 İndirim Ürünleri Keşfet

  • 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde %5 İndirim

  • 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Teslimat

  • Türkiye Resmi Distribütörü 100% Orijinal Ürün Garantisi

0850 888 4000
WhatsApp Destek 0532 270 01 95
Kategoriler Fiyat Aralığı
Ürün Puanı
Fırsatlar
Ürün Miktarı
Cinsiyet
Marka
Ürün Özelliği

JUICY COUTURE

Los Angeles tarzı rahat ve genç yaşamı örnek alarak moda ve parfüm dünyasında öne çıkan ürünler sunan Juicy Couture; sportif bir markadır. Rahatlığı önemserken, bir yandan da eğlenceli olmayı seçerek tasarımlarını oluşturmaktadır. Yaklaşık 94 ülkede popüler olduğu gibi, ilk parfümünü de 2006’da Juicy Couture adıyla çıkartmış ve büyük bir başarı yakalamıştır.

Kadınlar için özel kokular oluşturarak, dişiliklerini ve çekiciliklerini daha iyi hissetmelerini sağlamayı amaçlamaktadır. Ağırlıklı olarak; çiçeksi ve meyveli notaları kullanan Juicy Couture, aynı zamanda masumiyeti ve gizemi de simgelemektedir. Şişe tasarımlarıyla da adından söz ettirdiği gibi, şişe ve koku uyumu da farkını ortaya koymaktadır. Günler boyu kalıcı kokulara sahip olmak istiyorsanız; Juicy Couture tam size göre olacaktır.

Sevdiğiniz kokulara göre tüm parfüm çeşitlerini incelemek isterseniz; web sitemizi ziyaret ederek sepetinize eklemeniz ve sipariş işlemlerini başlatmanız yeterli olacaktır. Sonrasında ise; Dilay Kozmetik kalitesi ve teslim hızı farkıyla Juicy Couture parfümünüzü kullanmaya başlayabilirsiniz.