La Prairie Skin Caviar Luxe Cream 5ml

Marka :
Ürün Kodu : 11147
Barkod : 7611773081771
  • DENEME BOY HEDİYE
  •  
  • SKIN CAVIAR LUXE CREAM CAVIAR PREMIER İLE YENİDEN GELİŞTİRİLDİ HAVYAR BAŞYAPIT YENİDEN GELİŞTİRİLDİ.
  • Bazı objelerin bir başyapıt olarak kabul edilmesinin sebebi sadece güzel yada sofistike olmaları değil, aynı zamanda duyguları ortaya çıkarmalarıdır. Çünkü onlar nadirdir, çok derin duyguları ortaya çıkarırlar ve aynı zamanda kıymetli olmanın filozofisinii çlerinde barındırırlar.30 yıl önce, en şımartan cilt bakım ürününün ortaya çıkarılması arayışında, La Prairie dizayn, bilim ve şımartılmanın sinerjisinden oluşan bir başyapıtı oluşturdu. Bunu yaparken havyarın cildi besleyen ve yenileyen eşsiz gücünden ilham aldı. Günümüzde La Prairie başyapıtını yeniden oluştururken; bir başyapıtın farklı bir zamandan ve ebedi çağdaşlıktır düşüncesinden ilham aldı. Bir başyapıt zaman limitlerinin ötesinde yaşar ve ölümsüz bir etki yaratır. Kendine özgü tarzi, titizlikle geliştirilen tekniği aynı anda sunar. Sadeliğin şıklığı ile birlikte saf ve dengeli bir harmoni ile şekillenir. Yıllar süren araştırmalar ve havyar biliminde ulaşılan tecrübeler ışığında, La Prairie havyarı yeni formuna kavuşturuyor. Skin Caviar Luxe Cream şimdi Caviar Premier ile yeniden yapılandırılıyor. Bu eşsiz nemlendirici bakım kremi duyuları uyaran büyüleyici yapısı ve daha önce hiç görülmemiş sıkılaştırma ve toparlama etkisini aynı anda sunuyor.
  • HAVYAR BİLİMİNİN BAŞYAPITI
  • 1987 yılında gerçekleşen ilk Havyar Lansmanı ile La Prairie okyanusun derinliklerinden elde edilen havyar özlerini kullanarak devrim yaratan bir formüle imza attı. Bu formül cildin canlanmasına, sıkılaşmasına ve toparlanmasına yardım ediyordu. Skin Caviar Collection lansmanı yapıldıktan 30 yıl sonra bile yüksek teknolojisi, ikonik ürünleri ve olağanüstü sıkılaştırma ve toparlama etkileri ile hala süprizler yaratmaya devam etmektedir. Günümüze kadar süren araştırmalar ve teknolojik gelişmeler ile yeniden dizayn edilen Caviar Water, Caviar Absolute ve şimdi havyar biliminin ulaştığı en son nokta olan Caviar Premiere içeriğinin geliştirilmesini sağlamıştır. La Prairie’nin devrim yaratan havyar biliminin bir sonucu olarak geliştirilen havyar özleri ürünlerden alacağınız performansların artmasına, sıkılık ve toparlanma anlamında cildin maksimum özellikler kazanmasına destek verir. Havyarın yeni formu ile yüksek performanslı ürünler sunan Skin Caviar Luxe Cream gözle görünür sonuçlar alınmasına yardımederken cilt dokusundaki olumlu gelişmelerin artmasına destek verir. La Prairie için patentlenmiş vebir bio-mühendislik harikası olan ortak aktif içeriğimiz Eşsiz Hücresel Bileşim ile birlikte sinerji etkisi ile çalışarak efsanevi sıkılık ve toplama etkilerini bir aradasunar. Cilt günden güne daha duru, sıkı ve toparlanmış bir görünüme kavuşur. Daha dolgun ve hacimli bir cilt dokusu elde edilir.
  • DİZAYN VE BAŞYAPIT
  • İkonik kobalt mavisi rengindeki ambalajı ve hediye değerindeki gri kutusu ile muhteşem bir bütünlük oluşturan koleksiyon, geometric ve sanatsal ayrıntılar ile şımartılmanın da ötesine geçer. La Prairie mirasının temel öğelerinden olan logo ve ürün ismi ile birlikte bütün olarak değerli öğeleri bir araya getirir. ŞIMARTILMANIN BAŞYAPITI Kremin zengin yapısı, artık imza haline gelmiş baştan çıkarıcı kokusu ile birlikte şımartılmanın ayrıcalığı hemen yaşanmaya başlanır. Kullanımdan sonra vazgeçilemeyecek özel etkileri ile cildin daha pürüzsüz, daha yumuşak, sıkı ve toparlanmış bir hal almasına yardımcı olur.
  • SKIN CAVIAR RİTÜELİ
  • Efsanevi sıkılaşmayı ve toparlanmayı iki farklı krem dokusu arasından kendiniz belirleyebilirsiniz. Skin Caviar Luxe Cream ve Skin Caviar Luxe Cream ● Sheer Sabah ve/veya akşam temizlenmiş ve toniklenmiş cilde tercihen serum uygulamasından sonra kullanılır. Az miktarda ürün parmak uçları yardımı ile ve göz çevresine gelmemesine özen gösterilerek yüze ve boyuna uygulanır. Gündüz uygulanmasının ardından, Skin Caviar Concealer ● Foundation SPF 15 veya Skin Caviar Essence-in-Foundation SPF 25/PA+++ devam edilerek çok daha dengeli ve pürüzsüz bir cilt görünümünün arttırılması sağlanır.