MAX FACTOR

Dünya çapında üne sahip olan Max Factor, en çok tercih edilen kozmetik firmaları içerisinde yer alarak lider markalardan olmuştur. Makyajda renk uyumu ilkesini ön planda tutarak; göz, saç ve ten makyajı için tüm renkleri koordine etmiştir. Böylelikle sektöründe diğer isimlerden sıyrılarak, kendi adını duyurmuştur.

Mükemmellik tanımını yeniden oluşturduğu gibi, kadınların yüzleri için en ideal ürünleri vaat ediyor. Günden güne kullanıcının ihtiyaçlarına göre ürünleri sunmakla kalmayıp, çok daha canlı ve renkli seçenekleriyle göz dolduruyor.

Max Factor Ürünleri

Fondöten, ruj, parlaklaştırıcı, dolgunlaştırıcı, dudak kalemleri, eyeliner, göz kalemi ve far gibi ürünleriyle çeşitlerini arttırıyor. Kalitesiyle ve kalıcı ürün dokularıyla da sık tercih edilen markalardan oluyor.

Yüzünüzü ağırlaştırmayan yapıdaki fondötenleri ile pürüzsüz bir cilde sahip olabilirken; dudak makyajı ürünleri ile çok daha çekici ve dolgun dudak görünümü kazanabilirsiniz. Göz makyajındaysa; bakışlarınızı çarpıcı hale getirebilirsiniz.

Uzun süre memnun kalarak kullanacağınız Max Factor ürünlerini şimdi incelemek veya satın almak isterseniz; Dilay Kozmetik web sayfamızdan bir tıkla tüm ürün kategorilerine ulaşmanız mümkün olacaktır. Dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek, hızlı teslimat sonrası rahatlıkla kullanıma başlayabilirsiniz.