• Seçili Ürünlerde %50 İndirim Keşfet

  • Yeni Üyeliklerde Anında 5 TL Hediye Çeki

  • Seçili Ürünlerde %30 İndirim Ürünleri Keşfet

  • 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde %5 İndirim

  • 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Teslimat

  • Türkiye Resmi Distribütörü 100% Orijinal Ürün Garantisi

0850 888 4000
WhatsApp Destek 0532 270 01 95
Kategoriler Fiyat Aralığı
Ürün Puanı
Fırsatlar
Ürün Miktarı
Cinsiyet
Marka
Ürün Özelliği


MONT BLANC

Montblanc; birbirinden şık kalemleri ve lüks aksesuarlarıyla dünya çapında bir üne sahip Alman markasıdır. Ürünleri ilerleyen yıllarda; deri çantalar, mücevherler ve saat olarak portföy genişleterek ilerletilmiştir.

2001 yılından bu güne kendine özgün teknolojisi sayesinde eşsiz ve yaratıcı zanaatkarlığın liderliğini temsil etmektedir. Günümüzde 450’den fazla şubesi bulunan Montblanc, dünyada oldukça büyük bir popülerliğe sahiptir.

Montblanc Ürünleri

Parfümlerinde kalıcı ve kendine has kokulara yer verdiği gibi, hem kadında hem erkek de farklılık yaratmayı amaçlamıştır. Ten ve karakterle uyum sağlayan parfümleri, koku tutkunlarını etkileyerek dikkatleri üzerine çekmiştir. En çok satan parfümlerinden Legend erkeklerin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Erkek kokularında; çağdaş görünümlü ve bir o kadar da çekici erkek notalarını sunmakta, bunun içinde aromatik ve baharatlı kokuları ağırlıklı olarak kullanmaktadır. Kadın kokularındaysa; kadınsılık ve zarafet amacıyla çok daha lüks, oryantal, meyveli ve çiçeksi notalara ağırlık vermektedir. Böylece popüler bir aksesuar markası olduğu kadar, parfümlerinden de söz ettiren marka konumuna gelmiş bulunmaktadır.

Kullanmaya başladığınız andan itibaren gözleri üzerinize çevirecek ve tarzınızı yansıtacak parfüm arıyorsanız; Montblanc ihtiyacınızı karşılayacaktır. Yapmanız gereken; Dilay Kozmetik sayfasını ziyaret ederek ilgilendiğiniz Montblanc parfümünü sepetinize eklemek olacaktır. Siparişinizin hızla oluşturulmasından sonra ürününüzü deneyimlemeye başlayabilirsiniz.