0850 888 4000
WhatsApp Destek 0532 270 01 95

Shiseido Bio Performance Super Exfolianting Discs 8 Discs

Eksiksiz Cilt Yenileme Sistemi

5,0 (1 Yorum)

Marka :
Barkod : 729238113039
Ürün Kodu : 88710
520,00 TL 468,00 TL %10 İndirimli

Bandrollü Türkiye Resmi Distribütör Ürünü
Her Siparişte Hediye Deneme Boy Ürünler
50 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
15 Gün Ücretsiz İade Garantisi
Kapıda Ödeme Seçeneği

WhatsApp Sipariş & Destek: 0532 270 01 95
Shiseido Bio-Performance Super Exfolianting Discs ( 8 Discs ) - Eksiksiz Cilt Yenileme Sistemi

  • CİLT TİPİ: Özel bakıma ihtiyacı olan tüm ciltler.
  • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: İki ayrı yüzü olan bu soyucu etkili diskler hem tam naziklikte hemde güçlü etkili şekilde cildi parlatmaya inceltmeye yardımcı olur. Dokumalı yüzü ideal bir soyma sağlarken yumuşak yüzü mikro çizgi hassaslıkta bir pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. Cilt yaşlandıkça hücre dönüşüm hızı azalır.Ve ölü hücreler cilt yüzeyinde birikerek donuk ve eşit olmayan görünüme neden olurlar. Buda sertliğe,kuruluğa,gözle görülen kırışıklıklara ve çizgilere neden olur.Bio-Teknolojideki çığır açan buluşlar sayesinde Shiseido, cildi nazikçe ve anında tedavi eden eksiksiz cilt yenileme sistemini geliştirmiştir.Cildin doğal dönüşümünü bozan problemlerini hedef alarak yumuşak ve ipeksi bir yapıda olmasını hedefler. Süper exfoliant disk ile beraber kullanımında cilt tonundaki ve yapısında  daha belirgin değişimler görülür.
  • BİO-PERFORMANCE EXFOLIATING DISCS NASIL ÇALIŞIR ?
  • BİO-DERMABRAZYON YOLUYLA- Tahriş etmeden ve yıpratmadan cildi tazeleyerek yenileme. Shiseidoya özel bio-exfolidermin glikolik asid benzeri diğer soyan maddeler gibi üstün etkide bir soyucu madde olduğu kanıtlanmıştır. Her bir disk yüzeyindeki ölü hücrelerin birbirleriyle bağlantısını eriterek soyulma işlemini arttıran bio-exfoliderm içerir. Kullanmaya başlar başlamaz belirgin sonuçlar alır.
  • CİLT NAZİKÇE DÜZELTEREK en ileri aydınlığa ve pürüzsüzlüğe ulaşmasına yardım etme. İki ayrı yüzü ile donuk cildi düzelterek aydınlık katar. Dokumalı yüzünün pamuk,yumuşak yüzünün ipekten olması daha yoğun soyma gücü verir.Profesyonel dermabrazyon işlemlerinden daha hassas nazik işlem sağlarken kolay ve mükemmel bir cilt düzeltimi sağlar.
  • DAHA BÜYÜK ETKİ İÇİN : Süper exfolıant dısk ile süper refining essence beraber kullanımı: Daha aydınlık ve pürüzsüz bir cilt.Daha eşit bir cilt yüzeyi.Daha az görünür gözenekler,ince çizgiler ve kırışıklıkları önler.Tüm cilt tiplerine uygundur.
  • ÜRÜN KULLANIMI: Haftada bir temizleme sonrasında kullanılır. Diskin her iki yüzünü suyla ıslatın. Pudralı yapıdaki soyucu içerik eriyene ve sıvı serum yüzeye çıkana kadar nazikçe sıkın.Göz ve dudak bölgesine getirmeden dokumalı tarafıyla cilde donuk yüzey hücrelerini soymak için yaklaşık bir buçuk dakika yuvarlak hareketlerle masaj yaparak sürün. Ardından ipeksi yüzü cilde nazikçe sürerek pürüzsüzleştirin ve arındırın.Yüzünüzü suyla durulayın.


ELIE SAAB PARFÜM SETİ ALANA ÇANTA HEDİYE

250 TL VE ÜZERİ CLINIQUE ALIŞVERİŞLERİNİZE ÇANTA HEDİYE

SEÇİLİ ÜRÜNLERDE NET %50 İNDİRİM!

SEÇİLİ ÜRÜNLERDE NET %30 İNDİRİM!

1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE SEPETTE ANINDA %15 İNDİRİM!

1000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE SEPETTE ANINDA %10 İNDİRİM!

500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE SEPETTE ANINDA %5 İNDİRİM!

Guerlain Ürünlerinden %50'ye Varan İndirim!