TÜKENDİ! Üzgünüz bu ürün stoklarımızda ne yazık ki mevcut değil.

Takma Kirpik

 

Günümüzde en çok kullanılan ürünlerin içerisinde yer alan takma kirpik modelleri estetik yapıları ile ön planda yer alıyor. Özel üretim olduğundan dolayı herhangi bir şekilde cildinize zarar vermez. Ayrıca görsel açıdan da şık olmalarının yanı sıra uzun süreli kullanım avantajını da size sunar. Kolay takılabilir ve çıkarılabilir yapısı ile sağlıklı bir kullanım sağlayabilirsiniz. Gündelik kullanım için ideal olan bu ürünü sizde tercih ederek tüm güzelliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Kullanıldığında bakışlarınız değişecek ve karşı tarafta olumlu bir etki bırakacaktır. Bakışlarınızın derin ve manalı olmasını istiyorsanız sizde özel ve doğal olan bu ürünü tercih ederek profesyonel bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Uzun Kirpikler İle Çarpıcı Bakışlar

Takma kirpik kullandığınızda bakışlarınız daha güzel bir hale gelir. Özel yapıştırıcı sayesinde kolay bir şekilde uygulama yapabilirsiniz. Modeller suya dayanıklı olduğundan dolayı herhangi bir sorun olmadan uzun süreli kullanım sağlanabiliyor. Çıkarıldıktan sonra bile tekrar kullanım sağlayabiliyorsunuz. Çarpıcı bakışlar elde etmek isteyenler için özel olarak tasarlanan bu modeller ile gün içerisinde tüm zarafetinizi yansıtabilir ve bakışlarınız ile karşı tarafı etki altında bırakabilirsiniz. Kirpik modelleri arasında uzun, orta ve kısa seçenekler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Kirpikleri takmak oldukça kolaydır. Bu sayede makyajınızı yaptıktan sonra rahat bir şekilde takabilirsiniz.

Kirpikler sizin daha estetik görünmenize yardımcı olan aksesuarlar arasında yer alıyor. Bunun için özel olan bu ürünleri kaliteli bir şekilde temin etmeye özen gösterin. Bu konuda firmamız özel modelleri sizin için ayrıcalıklı olarak sunuyor. Ayrıca tüm hizmet içeriğini kurumsal olarak veren firmamız seçtiğiniz modeli kısa sürede adresinize kargo ile gönderiyor. Sizde etkili bir sonuç için kaliteli ürünleri tercih etmeye özen gösterin.