• Seçili Ürünlerde %50 İndirim Keşfet

  • Yeni Üyeliklerde Anında 5 TL Hediye Çeki

  • Seçili Ürünlerde %30 İndirim Ürünleri Keşfet

  • 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde %5 İndirim

  • 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Teslimat

  • Türkiye Resmi Distribütörü 100% Orijinal Ürün Garantisi

0850 888 4000
WhatsApp Destek 0532 270 01 95

Aşka Teslim OL : Lancome Tresor A La Folie

  •  15.11.2018
  •  by Dilaykozmetik

Lancome Tresor A La Folie gerçek sevginin zirvede olduğu tek ve tek anı temsil eder.

Zaman askıya alındığında, anlamı "lâcher ödülü" benzersiz bir an.

Aşıklar, kendilerinin ötesine geçerler ve aşkın heyecanını yaşarlar:

AŞK .. herşeyi unutturup kontrolünü kaybettiren tarifsiz bir duygu.

Detay

Aşka Teslim OL : Lancome Tresor A La Folie

  •  15.11.2018
  •  by Dilaykozmetik

Lancome Tresor A La Folie

Bambaşka bir anın içinde yetişen gül…

Tutku mu aşk mı?

Peki ya her ikisini aynı anda yaşamak istemez misiniz?

Tutkuyu hisset, aşk çok yakınında…

Bir çiçek oluşumu tamamlanıyor. Parlak bir ışıkla birlikte sahnede Lancome’dan La Nuit Tresor A La Folie beliriyor… Heyecanı, tutkuyu bir arada yaşamayı vaat eden güçlü ve şehvet dolu koku, bağımlılık yaratmak için burada.

Gelecekteki aşk hikâyesini şimdi izle!

İki insanın karşılıksız sevgisini yansıtan dünyadaki en güzel his… Aşk… Bir parfümle bu hissi kalbinizde duyabileceksiniz. Tutku dolu bir gecede unutulması ve vazgeçilmesi zor bir kokuyla tanışacaksınız. Büyülü bir zaman dilimine taşınan heyecan, sonsuzluğa uzanan duygular, sevginin birçok farklı yönüyle karşılaşacağınız bu yolculuk da A La Folie’yi yanınızdan ayıramayacaksınız…

La Nuit Tresor’un koleksiyonunun devamı niteliğinde sayılan bu yeni koku; 2018’de yepyeni bir yüzle ve görünümle Lancome Parfüm severlerin karşısına çıkıyor.

Lancome’un anlatımına göre A La Folie; gerçek aşkın anlamını ifade etmekle kalmıyor, kadının kendini duygulara teslim etme sürecini de gerçekleştiriyor.

Ateş kırmızısı elmasın büyüsü…

Yeni parfümde, bir gülü hayal edin… Kordan bir yakut kadar alevli, kokusuyla gül bahçesinde dolaşıyormuş hissettirici etkilere sahip…

Koku; ardındaki yaratıcı burun olan Christophe Raynaud, Honorine Blanc ve Amandine Marie’nin başarısını gözler önüne seriyor.

Üç başarılı parfümerin oluşturduğu lezzetli iksir; bergamotun tazeliğiyle açılır, tepe akorlarında pembe biber ve armutun kuş üzümüyle birleşimini yansıtır. Kalp akorlarına gelindiğinde; yaseminle gülün gösterişi şakayık ve menekşenin senteziyle sonuçlanır. Dip notalarında ise;  vanilyanın tadını derinden hissettirir. Vanilyaya paçuli gibi odunsu notalar ve hindistan cevizi aroması eşlik eder.

Odunsu ve çiçeksi tonlarla A La Folie’nin kalp atışları hayat buluyor…

Gerçek aşkın tek ve eşsiz olduğu zaman diliminde başlayan kokunun macerası, anı yaşamanız için zamanı durdurur… O an karşılıksız sevgiyle tanışırsınız.

Aşık iki insan yaşamlarının ötesine geçer ve aşkın sonsuz heyecanını yaşarlar. Her şeyi unutturup, aşkta kontrolü kaybettiren bir duygu oluşturur. Güçlü ve şehvetli bu koku; ateşli gül tarafından somutlaşır, böylelikle Tresor serisine katılır.

Reklam yüzü olan ünlü Penelope Cruz; gülüşüyle parfümü çok daha çekici ve sıcak hale getiriyor. Baş döndüren bir koku, ışıltısına kapılacağınız anlar A La Folie ile mümkün!

Şimdi Lancome kadınının yeni favorisi olacak parfümle tanışın… Gizemli bir dünyayla karşılaşmanız için A La Folie size sesleniyor. Hem içeriğiyle hem görüntüsüyle etkileneceğiniz bu koku ile başka dünyaları gezin.

Kendine özgü karakteriyle dikkatleri üstüne çeken elmas gül Lancome La Nuit Tresor A La Folie sizi bekliyor. Tek yapmanız gereken bizi ziyaret etmek!

Tutkunun dünyasına hoş geldiniz…