ÇOK SATANLAR


YENİ ÜRÜNLER


CLARINS HYDRA ESSENTIEL

Cildiniz Neme Doysun!

Cildinizin güzel görünmesini ve güzel hissetmesini sağlamak için bir dizi su verme ürünü olan Clarins hidrasyonuyla cildinize hak ettiği tüm besinleri verdiğinizden emin olun.

HEMEN İNCELE

CLARINS SUPER RESTORATIVE

Clarins Super Restorative ile Yenilenin!

HEMEN İNCELE

CLARINS YAZ MAKYAJI

Limited Edition

Clarins Yaz Makyajı koleksiyonunun cilt bakım teknolojisiyle birleşimi ile doğal ışıltılı bir cildi keşfedin. Sınırlı Sayıda!

HEMEN İNCELE


Clarins

Bitkiler!.. Bilimimiz.. Bitkilerle, bir mevsimden geçen mevsim belirtilerini silebilir, bir silueti düzene sokabilir, kirliliğe karşı koruyabilir, her kadının doğal güzelliğini ortaya çıkarabilirsiniz. Ancak bunun için Clarins araştırmacılarının bilgisine, merakına ve kalıcılığına ihtiyacınız var. En değerli ve etkili bileşenlerini keşfetmek için her bitkinin kalbindeki güzellik sırrını çıkarmak için bilimin gücüne ihtiyacınız var. Bitkilerle dünyayı daha güzel yapabilir, harikalar yapabilirsiniz. Bu bir gerçek. Clarins ile hayat daha güzel!..

1954 yılından bu yana marka, sürdürülebilir yenilik yapmak için doğanın en iyilerinden ilham almıştır! Bitkileri bilim haline getiren Clarins, kadınlara yaşamları boyunca bitkiler aracılığıyla güzellik sunuyor. Kremler , serumlar, bb kremler, maskeler , güneş kremleri ve tabii ki Clarins makyaj malzemeleri, hepsini çok sevdik!

Peki ya Clarins Double Serum 'dan bahsediyorsak ? Markanın gerçek ikonik ürünü. 21 bitki özü sayesinde eksiksiz ve güçlü bir yaşlanma karşıtı bakım için tüm Clarins bitki keşifleri Double Serum' da bulunur. Bu 2'si 1 arada serum, gençliğin şifresini çözer ve yaşlanma belirtileri üzerinde gözle görülür şekilde etki eder: daha sıkı cilt , gözle görülür şekilde pürüzsüzleştirilmiş kırışıklıklar, yeniden kazanılan cilt parlaklığı ve azaltılmış gözenekler. Denemek, benimsemektir! Clarins ürünlerini tanımlamamız gerekseydi, sessiz güçten bahsederdik! Görünen sadeliklerinin arkasında, aslında markanın DNA' sının ayrılmaz bir parçası olan yenilikler var.

Diğer ürünleri de kesinlikle keşfetmenizi öneriyoruz, ancak kesin olan bir şey var ki, Clarins sizi her zaman şaşırtacak!