Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
10%
1.100,00 TL 990,00 TL


DUDAK BAKIMI

Yüzde en dikkat çeken bölgelerden birisi dudaklar için bakım büyük önem taşımaktadır. Çatlayan, kurumuş ve soyulan dudaklar kötü bir görüntü oluşturduğu gibi, dikkati olumsuz yönde daha çok çekmektedir. Oysa bakımlı ve güzel görünen dudaklar ile yapılan makyajlar da oldukça dikkat çekici olmaktadır. Bu sebeplerden dolayı; dudak bakımına gereken özeni göstermek ve bakım uygulamalarını belirli günlük veya haftalık rutinler ile yapmak, zamanla aradaki farkı daha iyi gözlemlemenizi sağlayacaktır.

Dudak Bakımında Nelere Dikkat Edilmeli?

Dudak bakımına başlarken, ilk olarak dudakta oluşan ölü derileri temizlemek gerekmektedir. Ölü derilerden arındığında hem dudağınızı yumuşak ve pürüzsüz yapacaktır, hem de makyajı daha kolay hale getirecektir.

Gündüz ve gece ayrı olmak üzere dudaklar için özel bakım kremleri ile lipbalm ürünler uygulamak dudaklarınızı daha sağlıklı bir görünüme kavuşturacaktır. Aynı zamanda dudaklarınızın nem ihtiyacını da karşılayacaktır.

Bakımı uygularken seçeceğiniz ürünlerde ayrıca önem taşımaktadır, dudaklarınızın yapısına göre tercih edilmesi gerekmektedir. Çatlamış ve kurumuş dudaklara sahipseniz; yoğun nem etkisi sağlayacak ve nemlendirme özellikli içeriği bulunan ürünlerin seçimi doğru olacaktır.

Sitemizde dudak bakımına özel lipbalm, dudak kremleri, hatta maske gibi ürünleri bulmanız mümkündür. Tercih ettiğiniz özelliğe göre, istediğiniz markanın ürününü sepetinize ekleyebilir bakım için ilk adımı atabilirsiniz.