1.560,50 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
Hediyeli
13,1%
1.795,00 TL 1.615,50 TL
1500 TL ÜZERİ 55 TL İNDİRİM!
1.560,50 TL
1.646,00 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
Hediyeli
12,9%
1.890,00 TL 1.701,00 TL
1500 TL ÜZERİ 55 TL İNDİRİM!
1.646,00 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
10%
1.120,00 TL 1.008,00 TL
1.772,50 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
Hediyeli
17,6%
2.150,00 TL 1.827,50 TL
1500 TL ÜZERİ 55 TL İNDİRİM!
1.772,50 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
Hediyeli
5%
1.350,00 TL 1.282,50 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
10%
1.038,00 TL 934,20 TL

Günlerinizi nasıl geçirirseniz geçirin, deodorant tüm erkek raflarında bulacağınız temel bakım ürünlerinden biridir.

Bütün erkekler benzersizdir. Ancak günlerinizi nasıl geçirirseniz geçirin, deodorant tüm erkek raflarında bulacağınız temel bakım ürünlerinden biridir. Ter, canlı olmanın doğal bir parçasıdır ve onunla birlikte gelen koku da doğaldır. Ancak insanları rahatsız etmediğimizden emin olmak için, size ve cildinize uygun bir deodorant seçmek çok önemlidir.

İster bir iş sunumuna, ister spor salonuna ya da akşam yemeğine gidiyor olun, endişelenmek isteyeceğiniz son şey vücut kokusudur. Her gün süper taze hissetmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Geniş ürün yelpazemizden bir erkek deodorantı edinmenin zamanı geldi. Hepsinin de gerçekten güzel koktuğundan bahsetmiş miydik? Bu erkek deodorantlarının arkasındaki tüm en iyi tasarımcı markalarının koku konusunda bir veya iki şey bildiğini söylemek güvenlidir (düşün: Dior, Versace, Carolina Herrera, Givenchy, Hugo Boss ve daha fazlası). Bu deodorantlar, terlemeye karşı koruma sağlamanın yanı sıra, daha rafine bir günlük koku için en sevdiğiniz Eau de Toilette ve tıraş losyonlarından bazılarına uyacak şekilde yapılmıştır. Şüpheye düştüğünüzde, bir erkek deodorant spreyi harika bir seçenektir çünkü kolayca püskürtüp gidebilirsiniz.

Sprey formülleri, çantanız değil mi? O zaman sizin için kullanışlı deodorant stickler var. Ayrıca, her biri, banyonuzda sergilemekten utanmayacağınız ambalajlarda geldiği için en iyi notları alır. Ne aşk değil? Erkekler için en iyi deodorantları şu anda Dilay Kozmetik' ten satın alın.

Deodorantlar artık her günümüzün yoğun geçtiği bu dönemde vazgeçilmez hale gelmiştir. Kötü koku sosyal yaşamı olumsuz olarak etkilediğinden insanlar bu duruma çok dikkat etmektedir. Gün içinde terlemek kaçınılmaz bir durumdur. Ancak terleme sonucu bakterilerin oluşturduğu kötü kokuyu önlemek mümkündür. Deodorantlar sayesinde bu bakterilerin kontrolü sağlanmakta ve bu vesileyle terleme sonucu oluşan kötü kokunun önüne geçilmektedir. Bu da insanların sosyal hayatta daha özgüvenli davranabilmesine olanak sağlamaktadır.

Deodorant Çeşitleri ve Verdikleri Etki

Deodorant çeşitleri dendiğinde akla ilk pudralı ve pudrasız deodorant farkı gelecektir. Pudralı deodorantlardaki pudra teri emdiğinden bu deodorantlar kıyafetlerdeki ıslak görüntüyü önleme amacı taşımaktadır. Ne var ki bu deodorantlar çok fazla terlendiğinde teri emmekte yetersiz kaldığından emdiği teri de kıyafete iletmekte ve bu nedenle beyaz kıyafetlerde sarı, siyah kıyafetlerde beyaz lekelere yol açmaktadır. Tabi bu her pudralı deodorant için söz konusu değildir. Pudrasız deodorantlar ise teri emmeye odaklı değildir. Bu deodorant tipi sadece terleme sonucu oluşan bakterileri öldürerek ter kokusunu önlemeyi amaçlamaktadır. Ancak sarı ve beyaz leke sorunu pudrasız deodorantlarda bile görülebilmektedir. Bunu önlemek amacıyla pek çok marka leke bırakmayan deodorant çeşitleri geliştirmiştir. Bu ürünler çoğunlukla vaadini gerçekleştiren yani sarı ya da beyaz leke bırakmayan ürünlerdir.

Günümüzde deodorant vazgeçilmezimiz haline geldiğinden her gün mutlaka kullandığımız bir ürün halini almıştır. Ancak yapılan bilimsel araştırmalar ışığında neredeyse bütün deodorantlarda kullanılan ve ter kokusunu önlemede en büyük etkiyi yaratan alüminyum maddesinin vücut için zararlı olabileceği tartışılmaktadır. Bu tartışmalar nedeniyle pek çok marka alüminyumsuz deodorant çeşitleri geliştirmiş hatta alüminyum içermemesi ile öne çıkan yeni markalar türemiştir. Dolayısıyla günümüzde her ihtiyaca ve tercihe yönelik pek çok deodorant çeşidi bulunmaktadır.

Erkekler için özel kokulardan oluşturulmuş deodorantlar gün boyu kalıcılık ve ferahlık sunmaktadır. 48 saate kadar uzun süreli kalıcılığı sayesinde deodorantlar da oldukça sık tercih edilmektedir. Günlük yoğun tempo sırasında istenmeyen kötü kokuları engellemek, terlemeyi düzenlemek gibi etkilere sahiptir.

Sitemizde Dünya Markalarına ait en iyi deodorantları inceleme fırsatınız olduğu gibi, tercih ettiğiniz ürünü sipariş ederek kokularını deneyimleme şansını yakalayabilirsiniz.