FİLTRELE


417 ürün
HEDİYELİ
25%
1.150,00 TL 862,50 TL
HEDİYELİ
15%
990,00 TL 841,50 TL
HEDİYELİ
15%
599,00 TL 509,15 TL
HEDİYELİ
27%
2.395,00 TL 1.796,25 TL

1.741,25 TL
HEDİYELİ
HEDİYELİ
HEDİYELİ
HEDİYELİ
HEDİYELİ
HEDİYELİ
HEDİYELİ
HEDİYELİ
HEDİYELİ
25%
1.280,00 TL 960,00 TL
HEDİYELİ
30%
2.036,00 TL 1.425,20 TL
32%
2.838,00 TL 1.986,60 TL

1.931,60 TL
20%
988,00 TL 790,40 TL

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Dilay Kozmetik olarak, cildinizin sağlığının önemli olduğunu biliyoruz. Ayrıca cildin her dokuda, her yaşta ve her hassasiyet seviyesinde olduğunu biliyoruz. Bu nedenle onlarca cilt bakımı markası ve 10.000' den fazla cilt bakımı ürünü stokluyoruz ve koleksiyonumuzu teknolojik yenilikler doğrultusunda sürekli güncelliyoruz.

Reaktif cildiniz, yağlı cildiniz, pigmentasyonunuz, yaşlanma endişeleriniz veya dehidrasyonunuz olsun, sizin için her endişeye göre cilt bakımı çözümlerimiz var. Bireysel cildin bireysel bakıma ihtiyacı vardır ve uygun geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Temizleme, tonlama, nemlendirme, sıkılaştırma ve düzeltme ürünleri arasından seçim yapın ve gözler ve dudaklar gibi sorunlu alanlar için hedefe yönelik bakım ürünleri ile alakalı fikirler alın. Cilt bakım antesini yoğun bir yaşlanma karşıtı serumla güçlendirin, cildi arındırıcı bir maske ile arındırın ve hatta renk değiştiren parlaklaştırıcı ürünlerle cildi güzelleştirin.

Cilt bakımı doğru ve düzenli yapılmadığı takdirde kısa ve uzun vadede pek çok cilt problemiyle karşılaşmak mümkündür. Örneğin sivilce ve siyah nokta probleminden şikayet eden pek çok insan vardır. Peki, bu insanlardan kaçı bu problemin önüne geçmek için cilt bakımına dikkat etmektedir? Bunun yanında cildindeki lekelerden veya kırışıklıklardan şikayet eden kaç insan buna yönelik bir cilt bakım rutinini benimsemiştir? İşte bu nedenlerle her yaşta canlı ve sağlıklı bir cilt için erken yaşlardan itibaren doğru bir cilt bakım rutini benimsemeli ve hayatın her anında buna dikkat edilmelidir.

Cilt Bakımı Nasıl Yapılmalıdır? Cilt bakımı kişiden kişiye farklılık gösteren adımlar içermektedir. Örneğin yağlı ciltler için farklı, kuru veya karma ciltler için farklı adımlar ve ürünlerle cilt bakımı türleri bulunmaktadır. Ancak genel olarak günlük cilt bakımında izlenmesi gereken cilt bakım sıralaması vardır. Günlük olarak evde yapılan cilt bakımında ilk olarak yüz cilt tipine uygun bir temizleme ürünüyle temizlenmelidir. Ardından peeling işlemi yapılmalıdır. Ancak peeling işlemi cilt tipine göre sıklık ve tür olarak değişkenlik göstermektedir. Örneğin yağlı ciltlerin haftada 2-3 kere peeling yapması gerekirken kuru ciltlerin haftada 1 kez yapması yeterlidir. Ayrıca kuru ciltler peeling ürününü dikkatli seçmelidir. Aşırı sert ve büyük parçacıklar barındıran peeling ürünleri bu cilt tipindeki insanlara zarar verebilir. Peeling işlemi ardından maske yapılabilir. Maske işleminin de her gün değil, maskenin türüne göre haftada en fazla 2-3 kere yapılması önerilir. Cildin durumuna göre nemlendirici, arındırıcı ya da aydınlatıcı etki yaratan farklı maske türleri tercih edilebilir. Maske işleminin ardından bir tonik uygulandıktan sonra iyi bir nemlendirici ile günlük bir cilt bakımı tamamlanır. 

Dilay Kozmetik' in sürekli büyüyen harika etkili cilt bakımı yelpazesiyle harika bir cilde giden yolu şekillendirin, tonlayın, fırçalayın ve nemlendirin ve her günün en güzel şekilde başlamasını sağlayın.