19 ürün
20%
109,00 TL 87,20 TL
20%
88,00 TL 70,40 TL
20%
138,00 TL 110,40 TL
20%
138,00 TL 110,40 TL
20%
64,00 TL 51,20 TL
Yorum Yıldızları(1)
15%
189,00 TL 160,65 TL
Yorum Yıldızları(1)
15%
175,00 TL 148,75 TL

Makyaj Fırçaları

 

Kadınların vazgeçilmezi olan makyaj aynı zamanda stilinizi ve tarzınızı ön plana çıkaran en önemli kriterdir. İş hayatında, günlük hayatta yada özel bir davette yapılan makyajların en büyük sırrı kullanılan ekipmanlardır. Ekipmanlar arasında dikkat çekilecek ilk basamak ise makyaj fırçaları olmaktadır.

Makyaj fırçaları makyajınızı profesyonelleştirmenizde kolaylık sağlayarak kusursuz çizimler ve dokunuşlar yapmanızı sağlar. Kadife dokusu ile far, ruj, allık, kontör gibi detayları rahatlıkla yapabilirsiniz. Her kadın makyajın cildinde kusursuz ve düzgün durmasını istemektedir. Kullanılan ürünler kadar makyaj fırçalarının kullanımı da kusursuz görüntü sağlamak için çok önemlidir. Cilt tipi ve yoğunluğuna göre sünger yardımı ile ayarlayabileceğiniz allık, fondöten gibi ana malzemeleri pürüzsüz ve ipeksi görünüm sağlamak için kullanabilirsiniz. Yumuşak bir sünger çantanızda fazla yer kaplamayacak ve sizinle beraber her zaman yanınızda olacaktır. Gözler karakteri, hissi, dişiliği belli eder. Anlamlı bakışlar sağlamak için yapacağınız göz makyajında kusursuz far, düz eyeliner, belirginleştiren maskara gibi ürünlerin kullanımında seçeceğiniz makyaj fırçaları size yardımcı olacaktır.

Makyaj Yapma Sanatı

Makyaj yapmak aslında zor bir zanaat değildir. Kimse cildini kendisi kadar iyi tanıyamaz. Bu yüzden size yakışan ve tarzınızı ortaya çıkaran makyajlar için yardım alacağınız makyaj fırçaları profesyonelliği evlerinize taşıyor.

Makyaj fırçaları kategorisinde bulabileceğiniz ürün grupları; far fırçası, allık fırçası, pudra fırçası, sünger. Küçük dokunuşlarla profesyonel makyaj sağlayabileceğinizi unutmayın. Kadınların vazgeçilmezlerinden olan makyaj malzemeleri kadar makyaj fırçaları da kolayca taşınabilir. Çantasız tek tek alabileceğiniz fırçalarda bulunmaktadır. Size uygun olan fırçaları makyaj çantanızda rahatlıkla taşıyarak gittiğiniz her yerde rahatlıkla makyajınızı tazeleyebilir ve profesyonelliği çevrenize gösterebilirsiniz. İnternet üzerinden sahip olabileceğiniz ürünler sayesinde kozmetik dünyası dışında makyaj ekipmanlarına da bir tık ile ulaşabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden de iletişim sağlayabileceğiniz sayfamız sayesinde hızlı sipariş ve bilgilendirme alabilirsiniz.