18 ürün
HEDİYELİ
HEDİYELİ
HEDİYELİ
15%
595,00 TL 505,75 TL
HEDİYELİ
15%
395,01 TL 335,75 TL
HEDİYELİ
15%
399,01 TL 339,15 TL
HEDİYELİ
HEDİYELİ
HEDİYELİ
HEDİYELİ
HEDİYELİ
HEDİYELİ
15%
530,00 TL 450,50 TL
HEDİYELİ
15%
980,00 TL 833,00 TL

BESLEYİCİ BAKIM

Saçların güzel görünmesinin en büyük etkeni; saçlara özenle yapılan bakımlardır. Bakımlı bir saç her zaman, güzel ve hacimli görünecektir. Bu sebepten kaliteli ürünleri kullanmanız, saçınıza daha yoğun bir etki sağlayacaktır.

Doğru şampuanla birlikte; doğru krem ve şekillendirici, fön spreyleri, besleyici ürünler, kullandığınız saç fırçalarının özellikleri de saç bakımında büyük görev görmektedir.

Saç Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saç bakımını uygularken dikkat edilecek ilk nokta; saç tipinizin iyice belirlenmesidir. Saçlarınızın; yağlı, cansız, yıpranmış, kepekli, kuru olduğu belirlenerek yapılan ürün seçimleri daha büyük bir fayda gösterecektir. Yağlı saçların fazla nemini almaya yönelik ürünler etkili olurken; kuru saçlara da nem sağlamak parlak bir görünüme kavuşturmak amacıyla alınarak kullanılan ürünler farklı bir etki sağlamaktadır.

Saç uçları kırık ise; yüksek ısıdan ve fazla uygulama yapılmaktan kaçınılmalı, bakım yağları ve kremleri ile destek sağlanmalıdır. Şekillendirici aletleri sık kullanmaktan kaçınmak da etkili bir yöntem olabilmektedir.

Ayrıca saçlar ıslakken; tarama, şekillendirme uygulamaları da yapısının bozulmasına ve dayanıksız hale gelmesine sebep olur. Web sitemize uğrayarak içerisinde bulunan saç bakım ürünleri için daha fazla detay öğrenebilir, ilgilendiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.