Yeni Ürünler


Çok SatanlarTom Ford

Tom Ford, modanın en saygın evlerinden bazılarında yaptığı çalışmaları takiben, Nisan 2005' te kendi adını taşıyan markasını piyasaya sürdü. Kısa süre sonra kendisini bir süper marka haline getiren TOM FORD, çok rağbet gören hazır giyim ürünlerini sergiliyor. Aksesuarlar ve güzellik ürünleri, baştan çıkarıcı ve her zaman göz alıcı bir alana sahip ürünler.

Cinsiyetten bağımsız kokuların ayrı bir kategori olarak Unisex Parfüm olarak ortaya çıkmasından çok önce, TOM FORD geleneksel etiketlemeye meydan okuyan, esrarengiz etkileyici ve merak uyandıran kokuların beyniydi. Ne belirgin erkeksi ne de kadınsı olan Black Orchid ve White Musk fast'ın beğenileri kalıcı favoriler haline geldi. Geleneksel olarak cinsiyete dayalı koku beklentilerini bulanıklaştıran nadir, değerli içerikleri sergileyen Private Blend Collection gibi.

Neroli Portofino koleksiyonunun ve Sole Di Positano' nun aqua renkli şişelerinde bulunan güneşte ıslanmış kokulardan, Soleil Blanc' ın boğucu güneş çiçeksi kokusuna, baştan çıkarıcı büyüleyici özel karışımlar dizisine ve koku için ikonik Black Orchid' e kadar, TOM FORD, parfüm ve tuvalet, vücut spreyi ve parıldayan kokulu yağların koku alan bir oyun alanıdır. Nadir notalar ve yavaş salınan bir baz ile aşılanmış bu kokular, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden kokulardır.

Tom Ford'un güzelliği, markanın ünlü moda çizgisi gibi, kendine güvenen Amerikan karizmasıyla kamçılanan, günümüzün modernliğini ve bol miktarda ihtişamı sunuyor. Kadın ve erkek parfümlerinden makyaj, cilt bakımı ve bakım ürünlerine kadar koleksiyonun tamamında eşsiz kalite yer alıyor.

Şıklığınızı baş döndürücü Tom Ford kokularımızdan biriyle tamamlayın. Coşkulu çiçek kokularını sevenler orkide ve yasemin notalarını sevecekken, ud ve baharat içeren kokular derin ve baş döndürücü parfümleri tercih edenler için idealdir. İmza kokunuzu bulduğunuzda, neden Tom Ford'dan düşünceli bir hediye ile sevdiklerinizin de kendi kokularını bulmasına yardımcı olmuyorsunuz ? Hemen en sevdiğiniz kokunuzu Dilay Kozmetik' ten keşfedin.