• Seçili Ürünlerde %50 İndirim Keşfet

  • Yeni Üyeliklerde Anında 5 TL Hediye Çeki

  • Seçili Ürünlerde %30 İndirim Ürünleri Keşfet

  • 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Teslimat

  • Türkiye Resmi Distribütörü 100% Orijinal Ürün Garantisi

0850 888 4000
WhatsApp Destek 0532 270 01 95
Kategoriler Fiyat Aralığı
Ürün Puanı
Fırsatlar
Ürün Miktarı
Cinsiyet
Marka
Ürün Özelliği

TOM FORD

Moda tasarımcısı ve film yönetmeni olan Tom Ford; kendi markasını kurarak, erkek giyim, gözlük, güzellik ürünlerini de satışa sunmaktadır. Parfüm yolculuğuna başlayışıyla markayı daha popüler hale getirerek, kadın-erkek giyim koleksiyonunu desteklemeye yardımcı olmaktadır.

Ünlü koku tasarımcılarının oluşturduğu parfüm notaları, egzotik ve oryantal en iyi parfümleri ortaya çıkartmaktadır.

Tom Ford Parfümleri

Parfümlerinde kadın ve erkek için baskın nota tercihiyle ön plana çıkan marka; parfümle sınırlı olmaksızın vücut losyonu ile erkeklere tıraş sonrası losyon satışa sunmaktadır. Böylelikle kullanıcıları için ürün çeşitlemesi yaparak, sık tercih edilir hale gelmektedir.

Erkek kokularında; başarılı ve çekici erkek imajıyla, baharatlı notaları baskın bir şekilde kullanmaktadır. Kadın kokularında ise; kendine hayran bırakan, alımlı ve duygusal kadın temasıyla, çiçeksi notaları ağırlıklı tutmaktadır.

Kokuları kalıcı olduğu gibi, şişe tasarımları da sade ve zarif oluşuyla dikkat çekmektedir.

Tom Ford parfüm ve diğer ürün çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz; sitemizi ziyaret ederek incelemeye başlayabilirsiniz. Üstelik uygun fiyat ve hızlı teslimat avantajıyla da dilediğiniz Tom Ford ürününe sahip olabilirsiniz.