ÇOK SATANLAR


YENİ ÜRÜNLEREstee Lauder

Dünyanın en seçkin markalarının en yeni ürün serilerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Kurulduğu 1946 yılından bu yana kadınların beklentilerine uygun ürünler geliştiriyor olması ile ön plana çıkan Estee Lauder markasının ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz. Her yeni ürün serisi merakla beklenen ve makyaj trendlerine göre sürekli olarak yeni ürün serileri hazırlayan marka kalitesini yıllar önce kanıtlamış olmasıyla ön plana çıkıyor.

Kolay uygulanan ve kolay dağılmıyor olmasıyla beğeni alan makyaj ürünlerini kategorimiz içerisinden kolaylıkla temin edebilir ve güvenle kullanabilirsiniz. Tamamı orijinal Estee Lauder ürünlerinden oluşan bu kategoride aradığınız malzemeleri hızlı ve kolay bir şekilde bulabileceksiniz. Güzelliğinizi bu markanın ürünlerine emanet edebilirsiniz.

Estee Lauder Parfüm

Far setleri sitemizden en uygun fiyatlar eşliğinde temin edebileceğiniz ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Koyu ve açık renk tonlarının yer aldığı far setleri ile kıyafetinize en uygun renklerle gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı makyaj stillerine uygun olan bu ürünleri mutlaka inceleyin. Cilt kusurlarınızı kusursuz bir şekilde kapatacak olan fondöten ve kapatıcı çeşitleri de inceleyebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor.

Elbette markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan dudak kalemi ve ruj çeşitlerini de sizlere sunmayı ihmal etmedik. Markanın yeni renklerden oluşan ruj ve dudak kalemleri ile muazzam bir makyaj yapabilir, güzelliğiniz ile girdiğiniz her ortamda göz alıcı bir duruş sergileyebilirsiniz. Ayrıca makyajınızın çok daha muhteşem görünmesi için aydınlatıcı makyaj bazı çeşitlerini de kullanabilirsiniz.

Estee Lauder Fondoten

Kaş kontürlerinizi belirlemenizi sağlayacak kaş kalemi çeşitlerinden de mutlaka sepetinize ekleyin. Büyüleyen bakışlara sahip olmak için kullanmanız gereken maskara çeşitlerini de elbette unutmadık! Kolay uygulanan ve topaklanma yapmayan maskara çeşitleri olmazsa olmazlardandır. Hemen sepetinize atın!

Markanın tüm ürün modelleri için sizlere en cazip fiyatları sunuyoruz. Beğendiğiniz ve ihtiyacınız olan malzemeleri sepetinize atın ve ödemenizi de çeşitli ödeme kolaylıkları eşliğinde gerçekleştirin. Ayrıca indirim fırsatlarından da faydalanmayı ihmal etmeyin. Kategorimiz içerisinde pek çok ürün indirimli fiyatları ile size göz kırpıyor!