Estee Lauder
 
Estee Lauder Logo

Estee Lauder

Tüm güzel şeyler bir vizyon, bir hayal ile başlar……ESTEE LAUDER 1946'da 4 ürün ve sarsılamaz bir inanç ile şirketini kurdu: her kadın güzel olabilir. 60 yılı aşkın bir süreden sonra bugün, bu kavram güzellik endüstrisinin yüzünü değiştirdi. En iyi araştırmalar, yenilik, servis. Cilt bakımı, makyaj, parfüm: öncü cilt bakım teknolojisi, profesyonel makyaj, damga vuran parfümler. ESTEE LAAUDER bize her gün kadın olmayı, güzel olmayı, kendin olmayı hatırlatıyor!

Kategoriler Fiyat Aralığı
Ürün Puanı
Fırsatlar
Ürün Miktarı
Cilt Tipi
Koruma Faktörü
Cinsiyet
Marka
Makyaj Ürün Miktarı
Fondöten Özelliği
Ürün Özelliği


Estee Lauder Ürünleri

Bu estee lauder en iyi markalardan bir tanesidir. Hem de anneler gününe özel de bu ürün kampanyası da bulunmaktadır. Bunu sakın unutmayınız. Efsane yenilikçi ve şıklığı ile de göz kamaştırmaktadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Oldukça lüks bir markadan oluşmakta ve üstünlük seviyesi de vardır. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Fiyatı genelde kokusuna göre değişiyor. Elinizi çabuk tutun. Çünkü bazen stoklarda bile kalmıyor. Estee lauder markasının bir çok ürünü vardır. Bunlardan birisi güneş koruyucudur. Yaz aylarında ten renginizi oldukça korumada yardımcıdır.

Estee Lauder Parfüm

Teniniz hiç bir şekilde hasar olmaz ve yan etkisi de oluşmaz. Estee lauder ün kazanarak yepyeni ürünler ile devam etmektedir. Sitemizi takip ederseniz eğer indirimli olduğu zamanlardan da haberdar olacaksınız. Estee lauder markasının cilt bakım seti bile vardır. Bunun fiyatı da iki yüz liradır. Set olduğu zaman sizlere daha büyük avantaj sağlamaktadır. Set içerisinfde cildiniz yenileyici ve cildinizi nemlendirerek çok çeşit kremler vardır. Estee lauder markasının hem de yağlanmaya karşı ve hem de yağsız olan nemlendirici kremi vardır.

Estee Lauder Pondoten

Bu krem çoğu bayanın kullanması gereken ve ihtiyacı olan bir üründür. Bu krem göz altlarına ve çenelere sürülür. Gerçekten de mucizevi bir krem olmaktadır. Harikalar yaratarak bayanların kırışıklıklarını engeller. Aynı zaman da taze tutar ve yeniler. Kesinlikle favori marka kreminiz olacaktır. Kremin içeriği yüzde yüz orjinal olmaktadır. Kremin içeriği yağsız olduğu için adeta yaşlanmayı durdurur. Yağsız olma özelliği ile yaşlılık çizgi belirtilerini kapatır. Ürün her cilt tipine göre uygun olmaktadır. Estee lauder markasının kremlerinden bahsettik. Şimdi de fondöten ürününden biraz bahsedelim. Altın sarısı kapaklıdır. Tam on iki saat boyunca fondöten etkisini kaybetmez. Giysilere bile bulaşmayan bir fondötendir. Fondötenin içerisinde yağ bulunmamaktadır. Orjinal ve fiyatı altmış liradan itibaren başlamaktadır. Kargo ile sipariş edebilirsiniz. Hemen sipariş ettiğiniz gün içerisinde sipariş ettiğiniz ürün kargoya verilecektir. Ertesi günde vermiş olduğunuz adrese gelecektir. Estee lauder markasının ürünlerini merak eden bayanlar bu siteyen bir göz atmasını tavsiye ediyorum.