FİLTRELE


20% İNDİRİM
HEDİYELİ
20% İNDİRİM
HEDİYELİ

Parfüm

Parfüm

Parfüm Fiyatları

Söz konusu parfümler olduğu zaman sadece hoşunuza giden bir kokuyu satın almanız yeterli olmaz. Sınırsız sayıda bulabileceğiniz parfümler arasından seçim yapacağınız zaman kalıcılık etkisi yüksek olan ve teninize en iyi yakışan parfüm modellerini seçmeniz gerekmektedir. Bu kategorimizde sizlere sunduğumuz parfümler dünyaca ünlü markalar tarafından geliştirilen ve kalıcılık etkisi yüksek olan parfümlerdir.

Farklı esanslara sahip olan parfümler aynı zamanda estetik şişe tasarımları ile de ön plana çıkmayı başaran parfümlerdir. Temizlik ve doğallık hissi elde edebileceğiniz parfümler arasında farklı aromalar ve bitkiler ile geliştirilen parfümler bulunmaktadır. Hangi koku grubuna daha yatkın olduğunuz belirledikten sonra farklı parfüm çeşitleri arasından sizler de seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Parfüm Çeşitleri

Erkek ve kadınlar için farklı olarak sizlere sunduğumuz parfümleri seçerken bazı noktalara dikkat etmelisiniz. İçinize sinebilecek ve size mutluluk hissi verebilecek olan kokuları bulana kadar parfüm arayışınızı sürdürmelisiniz. Parfüm deneyeceğiniz zaman bileğinize parfüm sıkmanız tek başına yeterli olmaz. Bileğinize parfüm sıktığınız zaman parfüm cildinize tam olarak yerleşmeyeceği için yanıltıcı sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.

Parfümlerin cildinize oturabilmesi için bir süre beklemelisiniz. Doğru kararı verebilmek için parfümün oturmasını beklemeli ve cilt tipinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Parfüm seçiminde en fazla dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise kalıcılık etkisidir. EDP ve EDT özelliklere sahip olan parfümlerde kalıcılık etkisi son derece yüksektir. En yüksek esansa sahip olan bu parfümler gün boyunca kalıcılık etkisini sürdürebilmektedir. Seçim yapacağınız zaman eğer kolay terleyebilen bir vücut yapısına sahip olduğunuzu düşünüyorsanız antiperspirant özelliklere sahip olan parfümleri de tercih edebilirsiniz.

Orjinal Parfüm Fiyatları

Her mevsim kullanılabilecek ve her kişinin zevkine hitap edebilecek olan parfüm çeşitleri stilinizi dışarıya en şık şekilde yansıtabilmeniz konusunda da sizlere yardımcı olur. Sportif veya klasik stiller için uygun olan parfümleri özel davetlerinizde de kullanabilirsiniz. Girdiğiniz her ortamda stilinizin ön plana çıkmasını ve daha ilgi çekici gözükmesini sağlayan parfümler dünyaca ünlü markalar tarafından sizlere sunulmaktadır. Kategorimizdeki ürünlere bakarak stilinize ve cildinize en uygun olduğunu düşündüğünüz parfümleri sipariş verebilirsiniz.