FİLTRELE


20% İNDİRİM
20% İNDİRİM
15% İNDİRİM
HEDİYELİ
20% İNDİRİM
20% İNDİRİM
20% İNDİRİM
HEDİYELİ
20% İNDİRİM
HEDİYELİ
20% İNDİRİM
HEDİYELİ
20% İNDİRİM
20% İNDİRİM
HEDİYELİ

Parfüm

Parfüm

Parfüm Markaları

Söz konusu parfümler olduğu zaman sadece hoşunuza giden bir kokuyu satın almanız yeterli olmaz. Sınırsız sayıda bulabileceğiniz parfümler arasından seçim yapacağınız zaman kalıcılık etkisi yüksek olan ve teninize en iyi yakışan parfüm modellerini seçmeniz gerekmektedir. Bu kategorimizde sizlere sunduğumuz parfümler dünyaca ünlü markalar tarafından geliştirilen ve kalıcılık etkisi yüksek olan parfümlerdir.

Parfüm Çeşitleri

Erkek ve kadınlar için farklı olarak sizlere sunduğumuz parfümleri seçerken bazı noktalara dikkat etmelisiniz. İçinize sinebilecek ve size mutluluk hissi verebilecek olan kokuları bulana kadar parfüm arayışınızı sürdürmelisiniz. Parfüm deneyeceğiniz zaman bileğinize parfüm sıkmanız tek başına yeterli olmaz. Bileğinize parfüm sıktığınız zaman parfüm cildinize tam olarak yerleşmeyeceği için yanıltıcı sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.

Parfümlerin cildinize oturabilmesi için bir süre beklemelisiniz. Doğru kararı verebilmek için parfümün oturmasını beklemeli ve cilt tipinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Parfüm seçiminde en fazla dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise kalıcılık etkisidir. EDP ve EDT özelliklere sahip olan parfümlerde kalıcılık etkisi son derece yüksektir. En yüksek esansa sahip olan bu parfümler gün boyunca kalıcılık etkisini sürdürebilmektedir. Seçim yapacağınız zaman eğer kolay terleyebilen bir vücut yapısına sahip olduğunuzu düşünüyorsanız antiperspirant özelliklere sahip olan parfümlerin stick , roll-on ve deodorantlarını da tercih edebilirsiniz.

EDC, EDT, EDP ve parfüm arasındaki farkı biliyor muydunuz? 

Eau de Cologne (EDC), eau de toilette (EDT), eau de parfum (EDP) ve parfüm arasında fark yaratmak zorlaşıyor! Birkaç kelimeyle size arasındaki farkı açıklıyoruz

Her şey konsantrasyonla ilgili… Aslında oldukça basit: Bir parfüm tasarladığında, onun ham maddelerdeki konsantrasyonunu belirleriz. Kokunun kişiliğine ve tarzına bağlıdır. Parfüm ne kadar konsantre olursa cildinizde o kadar uzun süre dayanır! Bu nedenle EDC, EDT, EDP ve parfüm arasındaki fark, esas olarak ham maddelerdeki konsantrasyonları ile ilgilidir. Bir kokunun cildinizdeki kalıcılığı da içeriğinden doğrudan etkilenir. Bu yüzden bazıları, örneğin tatlı malzemeler gibi, parfümün cildinizde daha uzun süre kalmasını sağlar. 

Eau de Cologne, genellikle hem kadınlar hem de erkekler için çok hafif bir koku. Yani yazın ya da spor yapmak için kullanırız. EDC, genellikle narenciye koku ailesine ait kokuların tonik tarafını açıklayan turunçgillerden yapılır . Eau de toilette Eau de toilette daha konsantredir ve genellikle parfümerilerde bulunur. Ciltten cilde değişirken, genelde yaklaşık yarım gün cildinizde kalır. Elbette püskürtülen parfüm miktarına bağlıdır ... 

Eau de parfum Hammaddelerde daha konsantre ve bu nedenle EDT' den daha yoğun olan eau de parfum (EDP), günlük yaşamınız için mükemmeldir. Neredeyse bir gün cildinize yapışacak ve inceliği ile dikkat çekecek. 

Saf parfüm..Son olarak, parfüm ( özüt, saf parfüm veya parfüm özü olarak da adlandırılır ) daha da güçlü ve inceliklidir. Genelde en değerli anlar için saklarız. Uyanıklığınızda koku izi bırakmak için birkaç damla yeterlidir ... Doğru koku türünü seçmek önemlidir, ancak parfüm nerelere sıkılır biliyor musunuz? Kısaca eau de toilette, eau de parfum veya parfümler, boynunuz, kulak arkası, saçlarda ağırlık verilirse çok daha uzun kalacaktır.

Farklı esanslara sahip olan parfümler aynı zamanda estetik şişe tasarımları ile de ön plana çıkmayı başaran parfümlerdir. Temizlik ve doğallık hissi elde edebileceğiniz parfümler arasında farklı aromalar ve bitkiler ile geliştirilen parfümler bulunmaktadır. Hangi koku grubuna daha yatkın olduğunuz belirledikten sonra farklı parfüm çeşitleri arasından sizler de seçimlerinizi yapabilirsiniz. 

Orjinal Parfüm Fiyatları

Her mevsim kullanılabilecek ve her kişinin zevkine hitap edebilecek olan parfüm çeşitleri stilinizi dışarıya en şık şekilde yansıtabilmeniz konusunda da sizlere yardımcı olur. Sportif veya klasik stiller için uygun olan parfümleri özel davetlerinizde de kullanabilirsiniz. Girdiğiniz her ortamda stilinizin ön plana çıkmasını ve daha ilgi çekici gözükmesini sağlayan parfümler dünyaca ünlü markalar tarafından sizlere sunulmaktadır. Kategorimizdeki ürünlere bakarak stilinize ve cildinize en uygun olduğunu düşündüğünüz parfümleri sipariş verebilirsiniz.