• Seçili Ürünlerde %50 İndirim Keşfet

  • Yeni Üyeliklerde Anında 5 TL Hediye Çeki

  • Seçili Ürünlerde %30 İndirim Ürünleri Keşfet

  • 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Teslimat

  • Türkiye Resmi Distribütörü 100% Orijinal Ürün Garantisi

0850 888 4000
WhatsApp Destek 0532 270 01 95
Kategoriler Fiyat Aralığı
Ürün Puanı
Fırsatlar
Ürün Miktarı
Cinsiyet
Marka

MARC JACOBS

Amerika’lı ünlü modacı Marc Jacobs sıra dışı tarzıyla her zaman dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştır. Şık, yaratıcı, kendine özgün ve bir o kadar da sade tarzıyla adından söz ettirirken, parfüm sektörüne de girerek ilk parfümünü 2001 yılında çıkarmıştır. Bu kokuyla da oldukça popüler olmuştur ve üretimlerine devam etmiştir.

Kendine has tarzı ile göz önünde olan Marc Jacobs kadınlara; kadınsı dokunuş ve çekici bir hava sunarak karşı cinsi etkilemeyi vaat ediyor. Erkeklere ise; maskülen, iddialı ve kaliteli bir hava katarak kendine güvenmeyi sunuyor.

Şişe tasarımlarında da sıra dışı moda anlayışından esinlenildiği gibi, birçok farklılık da kullanıcıya sunuluyor. Yüzük formunda katı parfüm çeşidi ile oldukça beğeni toplamakla birlikte, parfüm çeşidiyle kendisini sınırlandırmayıp saç ve vücut şampuanı, duş jeli, vücut losyonu, erkekler için tıraş sonrası losyon gibi ürün çeşitlerine de sahiptir.

Dilediğiniz Marc Jacobs ürününü incelemek ve satın almak isterseniz, Dİlay Kozmetik web sayfamıza girmeniz yeterli olacaktır. Ardından hızlı teslimat ile ürününüzü hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.