1.835,00 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
12,6%
2.100,00 TL 1.890,00 TL
1500 TL ÜZERİ 55 TL İNDİRİM!
1.835,00 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
25%
1.256,77 TL 942,58 TL

Kadın Duş Jeli Çeşitlerimize Göz Atın..

KADIN DUŞ JELİ

Vücut yıkama, her gün üzerinde fazla düşünmeden ulaştığımız duş zamanının olmazsa olmazlarından biridir. Öyleyse, bunu göz önünde bulundurarak, biraz kişisel bakım yapmanın, duş temellerinizi biraz daha lüks bir şeye yükseltmekten daha iyi bir yolu var mı? Hemen, güne başlamak veya günü bitirmek isteyeceğiniz kadınlar için vücut ve banyo ürünlerine bir göz atın. İmza parfümünüz kadar güzel kokulu bir şeyin peşindeyseniz, şanslısınız demektir.

Dior, Hermes, Trussardi ve daha pek çok tasarımcı markanın, tıpkı sevdiğiniz kokunun bileklerinize dağılması gibi kokan duş jelleri ve vücut yıkama jellerini bulacaksınız. Sadece kiri ve kiri temizlemekle kalmaz, aynı zamanda cildinizde en sevdiğiniz kokuyla hafif kokulu bırakır. Parfümünüzü daha uzun süre kalıcı kılmak için katmanlamak için ideal olan bu ürüne uygun bol miktarda nemlendirici vücut losyonu, nemlendirici ve vücut sıkılaştırıcı ve nemlendirici yağlar da bulunmaktadır. Uzuvları yumuşak, esnek ve beslenmiş hissetmek için basitçe sürün. Artı, ihtiyacınız olan her şeyi sağlayan çevre dostu kalıp sabunlar var - sadece plastik ambalajlar hariç. Vücudunuzu arındırarak pürüzsüz görünüm vermeye yardımcı olan vücut peelingleri de unutulmaması gereken en önemli ürünlerdendir. Kadınlar için banyonuzda yer almaya değer tüm vücut ve banyo ürünlerini buradan satın alın. Ayrıca Hediyeli kadın parfüm setlerimize de ara sıra göz atmayı unutmayın.

Kadınlar için özel koku ve aromalar barındıran duş jelleri ile kendinizi her an rahat hissetmeniz mümkün olacaktır. Duş jelleri sayesinde, günlük koşturmacalar bittiğinde duş almak size daha zevkli görünecektir. Duş jelleri ile dilediğiniz kokunun kalıcı etkisini gün boyu üzerinizde hissedebilirsiniz.  Vücudunuza hem nemlendirme sağlarken, hem de hoş kokularıyla parfüm etkisi oluşturacaktır.

Dilediğiniz duş jelini sitemizden inceleyebilir, sepetinize ekleyerek çok kısa sürede siparişinizi teslim alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.