KURUMSAL

DİLAY KOZMETİK

Dünyanın en seçkin ve kaliteli markalarının yetkili bayiliğini bünyesinde bulunduran Dilay Kozmetik 2001 yılında kurulmuştur. Parfümeri ve kozmetik sektöründe tamamı özel eğitimli estetisyenlerden oluşan profesyonel ekibimizle beraber mağazalarımızdan tüm Türkiye'ye hizmet vermekteyiz.

Ürün yelpazemiz dünyada etkinliği kanıtlanmış, tamamı orjinal, kalite ve marka güvenilirliliği ile seçilmiş ürünlerdir. Dilay Kozmetik olarak, en seçkin markaların binlerce ürününü en hızlı ve güvenli bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşayabilmeniz için kozmetik sektöründe lider markaların ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Müşterilerimizi memnun etmek adına kaliteli ve güvenilir ürünlerimizi en uygun fiyatlara satışa sunmaktayız.

Tanıtımını ve satışını yaptığımız tüm ürünler bandrollü 100% orijinal ve Türkiye Resmi Distribütör firmaların garantisi altındadır. Siparişleriniz en kısa sürede hazırlanarak Dilay Kozmetik güvencesiyle adınıza faturalı ve kapalı ambalajında adresinize sevk edilir.

Eğitimli uzmanlarımızdan danışmanlık almak isterseniz sizi mağazalarımıza da bekleriz.

 

MAĞAZALARIMIZ

 

Dilay Kozmetik Yalova
 

 

DİLAY KOZMETİK YALOVA

Fevzi Çakmak Mah. İstanbul Cad. No: 16/D 

TEL : 0 (850) 888 40 00  TEL : 0 (226) 812 08 28

E-MAIL : info@dilaykozmetik.com


Dilay Kozmetik CLINIQUE
 

 

CLINIQUE BY DİLAY KOZMETİK İZMİR

Beyazevler Mah. Akçay Cad No: 101 GAZİEMİR

TEL : 0 (850) 888 40 00 TEL : 0 (232) 532 07 35

E MAIL : optimum@dilaykozmetik.com