Kapıda Ödeme

  •  27.04.2017
  •  

KAPIDA ÖDEME

Kredi kartınız bizi ilgilendirmiyor!

Yurtiçi Kargo ile siparişlerinizi teslim alırken kapıda kredi kartı yada nakit olarak ödemenizi yapabilirsiniz. 

Alışverişi daha keyifli hale getirmeye çalışan Dilay Kozmetik sizler için bir yenilik daha getirdi. Gönlünüzce alışveriş yapabilmeniz ve sanal ortamdan alışveriş yaparken yaşadığınız endişelerin ortadan kalkması için kapıda ödeme seçeneğini uygulamaya koyuyor. Ürün bedeliniz her ne olursa olsun ''Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli Olan'' +55 TL farkla ürünü teslim alırken ödemenizi yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneğini size sunan kozmetik alışveriş sitesi Dilay Kozmetik ' ten sipariş ödeme sayfasında kapıda ödeme seçeneğini seçerek dünyaca ünlü markaların parfümlerini, makyaj ürünlerini, cilt bakım ürünlerini ve diğer tüm ürünleri kolayca satın alabilirsiniz. 

Kapıda ödeme seçeneği ile alışveriş yaptığınız takdirde müşteri temsilcimiz telefon ile sizden sipariş onayı alır, bu süreçten sonra siparişiniz kesinleşmiş olacaktır. Bu güvenli ve kolay ödeme seçeneği ile satın alacağınız ürünler en kısa zamanda adresinize ulaştırılacaktır.

Kapıda ödeme seçeneğimizde kargo görevlisi siparişinizde belirttiğiniz ödeme seçeneğiyle, kapıda ödeme nakit siparişlerinizde nakit ve kapıda ödeme kredi kartı siparişlerinizde kredi kartı ile tahsilatı yapmaktadır.