Sipariş ve Teslimat

  •  5.03.2014
  •  

SİPARİŞ VE TESLİMAT

Teslimat Bilgileri

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden aynı gün(iş günleri ve saat 14:00 'e kadar verilen siparişlerde) içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden 1 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir.

Adrese teslim kargo hizmeti, seçilmiş olan kargo firmasının ulaşım dahilinde olan bölgelere yapılır. Kargo firmasının adrese teslim bölgesinde yer almayan bölgelere telefon ihbarlı, kargo ofisinden teslimat gerçekleşir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Siparişlerim" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz. 

Ücretsiz Kargo

HepsiJet ile gönderilerimizde 500 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. Yurtiçi Kargo seçiminiz doğrultusunda ekstra ücrete tabidir.

Ödeme Seçenekleri

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Ödemeleri

Sitemizde kredi kartınızla yapacağınız tüm alışverişleriniz Geotrust RapidSSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 128 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının hangi durumda aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz. 3D Secure ile kredi kartınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. 3D Secure bankanızın size ilettiği şifre ile gerçekleşerek alışverişleriniz kredi kartınızın herhangi bir çalınma ihtimaline karşı tedbirdir. Hem bizim hem de sizin güvenliğiniz için banka sistemlerimizin sağladığı tedbirleri her zaman kullanmaktayız.

Anlaşmalı bankalarımız Yapı Kredi ve Garanti Bankası' dır. Bankaların yapmış olduğu kozmetik kampanyaları aktif ve günceldir. 

ÖNEMLİ: YASA GEREĞİ KREDİ KARTI İLE YAPACAĞINIZ ALIŞVERİŞLERDE TAKSİT YAPILAMAMAKTADIR.

Bkm Express Ödeme Seçeneği

Bu ödeme sistemi ile BKM Express ile anlaşmalı iş yerlerinden kart bilgilerinizi vermeden ödeme yapabilirsiniz. Kart numaranızn tamamını ve son kullanma tarihini girmeden BKM Express’e kartınızı kaydedebilir ve bir kere kaydettikten sonra BKM Express ile anlaşmalı her yerde kullanabilirsiniz. Dilaykozmetik.com ödeme adımlarında BKM Express seçeneğini seçerek e-mail ve şifrenizle üye olabilirsiniz. BKM Express’e kaydolmak ücretsizdir. 

ÖNEMLİ HATIRLATMA

Kargo firması geldiğinde ise kargoyu açıp kontrol etmeden, doğrudan kargo görevlisinin uzattığı, teslim aldığınızı gösteren kağıdı imzalamadan önce kargonun kontrol edilmesi gerekir. Bu kağıdı imzaladıktan sonra ürünü resmi olarak teslim almış sayılıyorsunuz ve kargo şirketinin rolü bu noktada bitmiş oluyor. Bu sebeple lütfen imzanızı atmadan önce kargo paketini açarak, ürünlerde herhangi bir hasar olup olmadığından emin olun. Eğer ürün hasarsız bir şekildeyse o zaman kargo görevlisinin uzattığı belgeyi imzalayabilirsiniz. Kargo görevlisi acelesi olduğunu ve hemen gitmesi gerektiğini söylese bile bunun sizin yasal hakkınız olduğunu unutmayın. Paketinizi kargo görevlisinin önünde açın. Eğer üründe bir hasar ya da eksik varsa, kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamasını isteyin ve kargoyu teslim almayın, kargo görevlisine iade edin ve kargo şirketi de bu tutanakla beraber gönderici firmaya yani bize kargoyu teslim etsin. Bu durumda biz size anında bir yenisini çıkarmakla mükellefiz. 

Havale/EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra işlemlerinizinn daha hızlı ilerlemesi için muhasebe@dilaykozmetik.com adresimizi kullanarak bilgi verebilirsiniz.

Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Banka Hesap Numaralarımız

Garanti - Yalova Şubesi       : DİLAY KOZMETİK ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. - TL Hesabı - IBAN: TR91 0006 2000 2470 0006 2951 85 
Yapı Kredi - Yalova Şubesi  : DİLAY KOZMETİK ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. - TL Hesabı - IBAN: TR05 0006 7010 0000 0052 7308 57

 Siparişleriniz bize ulaştığı andan itibaren depomuzda özenle hazırlanılmaya başlamaktadır, özel kamera sistemleriyle tüm hazırlanma durumları depolarımızda görüntülenerek, kargo paketlenme aşaması kayıt altına alınmaktadır. Tarafınıza gönderilen tüm ürünlerin paketlenme öncesi sonrası kargo kutusuna yerleştirildiği ana kadar sistemlerimizde kayıt altındadır. Ürününüzün kargo taşıma esasında hasar görmemesi için pat pat ambalaj ile paketlenmektedir. Sonrasında paketleme görevlimiz kargonuzun son güvenlik kontrolleriyle son kapanışı yaparak depomuzdaki kargo görevlisine kesim için teslim etmektedir. Siparişlerinizi Dilay Kozmetik Güvencesiyle yapabilirsiniz. Keyifli Alışverişler.