Clinique
 
Clinique Logo

 

ABD Vogue editörü Carol Phillips, Evelyn Lauder (Estée'nin kızı) ve dermatolog Norman Orentreich MD, kozmetik alanına dermatolojik düşünce getiren bir marka geliştirmek için birlikte çalıştı. Clinique piyasaya çıktı ve şimdi 135 farklı ülkedeki mağazaları ile pazardaki en büyük cilt bakımı ve kozmetik markalarından biridir. Clinique markasının kişiye özel yaklaşımı ve son teknolojiyle formüle edilmiş ürünleri, Clinique’i dünyanın lider cilt bakım markalarından biri haline getirmiştir. Clinique ürünleri cilt tipine uygun benzersiz ürün gruplarıyla cilt bakımında kişiye özel yaklaşımlar sunmaktadır. Clinique markasının tüm cilt bakım ve makyaj ürünleri alerji testinden geçmiştir. Paraben yok, Parfüm yok, Sadece Mutlu Bir Cilt

 20% İNDİRİM
HEDİYELİ
20% İNDİRİM
20% İNDİRİM
HEDİYELİ
20% İNDİRİM

Clinique Ürünleri

Büyük bir özen ile üretilen Clinique ürünleri uzmanlar tarafından alerji testleri yapılan ve dermatologlar tarafından kurulan ürünleri içeren ürünlerdir. Clinique tarafından üretilen her bir ürün cildin eşsiz bir duruşa sahip olabilmesi amacı ile yaratılmaktadır. Bütün cilt tiplerine uygun olan ürünleri geliştirilen ünlü marka, kozmetik sektöründe uzun yıllardır başarılı ürünler geliştiren bir markadır.

Dünya çapında 130 ayrı ülkede faaliyet göstermekte olan Clinique ürün çeşitleri arasında ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok farklı kozmetik ürün yer almaktadır. Dermatologlar tarafından kurulan ünlü marka, katı temizlik ürünlerine de sahiptir. Cildi kurutmayan bu ürünler cildinizi koruyan lipidlere herhangi bir zarar vermemektedir.

Clinigue Cilt Bakım Ürünleri

Clinique ürünleri herhangi bir şekilde kalıntı bırakmadıkları için cildinizde bir rahatsızlık hissi oluşturmaz. Arındırma hücrelerinin yapıları da Clinique bakım ürünleri ile yenilenir. Cilt tiplerine göre ayrı ayrı üretilen ürünler, ölü hücrelerinizin giderilmesini ve daha pürüzsüz bir cilt sahibi olmanızı sağlar.

Kuru ciltler için de farklı ürünler geliştiren Clinique, ışıltılı ve sağlıklı bir cilt sahibi olabilmenizi sağlar. Çevresel zararlı faktörlere karşı tam bir koruma elde edebilmenizi sağlayan Clinique kozmetik ürünleri insan sağlığı açısından zararlı olabilecek herhangi bir katkı maddesi içermez.

Her yaş grubuna ve stile hitap etmeyi başaran ürünler düzenli kullanım sonrasında cildinizde gözle görülür farklılıkların ortaya çıkmasını sağlar. Vogue editörü Carol Phillips, Evelyn Lauder ve dermatolog olan Norman Orentreich MD tarafından kurulan marka, farklı ülkelerdeki mağazaları ile de hayranlarına ulaşabilmektedir.

Clinigue Nemlendirici

Kişiye özel ürün üretimi felsefesini benimseyen Clinique markası son teknolojiden yararlanarak ürünlerini geliştirmektedir. Dünya çapında lider bir kozmetik markası haline gelen marka, benzersiz ürünleri ile kişiye özel yaklaşımlar sunabilmektedir. Cilt bakım ve makyaj ürünlerinin tamamı alerji testlerinden geçirildikten sonra kullanıcılara sunulmaktadır.

%100 parfümsüz ürünler geliştiren Clinique, cildinizin rahat bir nefes alabileceği ürünleri ile ön plana çıkan bir markadır. Uzun yıllar boyunca kullanmaktan vazgeçemeyeceğiniz ürün serileri geliştiren markanın ürünlerine sizler için özel olarak oluşturduğumuz kategorimiz üzerinden göz atabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri sipariş vererek adresinize kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.