Clinique
 
Clinique Logo

Clinique

ABD Vogue editörü Carol Phillips, Evelyn Lauder (Estée'nin kızı) ve dermatolog Norman Orentreich MD, kozmetik alanına dermatolojik düşünce getiren bir marka geliştirmek için birlikte çalıştı. Clinique piyasaya çıktı ve şimdi 135 farklı ülkedeki mağazaları ile pazardaki en büyük cilt bakımı ve kozmetik markalarından biridir. Clinique markasının kişiye özel yaklaşımı ve son teknolojiyle formüle edilmiş ürünleri, Clinique’i dünyanın lider cilt bakım markalarından biri haline getirmiştir. Clinique ürünleri cilt tipine uygun benzersiz ürün gruplarıyla cilt bakımında kişiye özel yaklaşımlar sunmaktadır. Clinique markasının tüm cilt bakım ve makyaj ürünleri alerji testinden geçmiştir ve %100 parfümsüzdür.

 


Kategoriler Fiyat Aralığı
Ürün Puanı
Fırsatlar
Ürün Miktarı
Cilt Tipi
Koruma Faktörü
Cinsiyet
Marka
Makyaj Ürün Miktarı
Fondöten Özelliği
Ürün Özelliği


Clinique Ürünleri

Bu clinigue parfümü bir mutluluktur. Fiyatı yüz otuz dokuz ile iki yüz on beş lira arasındadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Sitemizden stoklar bitmeden ürünü satın alabilirsiniz. İçeriğinde limon ve çiçeklerin bir araya gelmesidir. Parfüm şişesi ise parlak olmaktadır. Bunu sakın unutmayınız. Clinigue parfümü boyunlara ve kulak arkalarına kullanılmaktadır. Bu parfüm çok kullanışlı kesinlikle herkesin almasını tavsiye ederim. İsterseniz kredi kartı ile taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Harika kokar ve ferah koktuğu için koku yirmi dört saat kalmaktadır. Hangi parfümü kullanırsanız kullanın bu kokuya döneceksiniz. Benden söylemesi. Bir çok insanda bu ürünü tavsiye ediyor.

Clinigue Cilt Bakım Ürünleri

Deneme şansınız varsa bu clinigue parfümünü denemelisiniz. İlk başta kokusu yoğun gelmekte ama sonra normal tona inmektedir. Yani bir kaç saniye sonra koku normal tona gelmektedir. Hem de bu parfümün kokusu fazlasıyla kalıcı olmaktadır. Aynı zamanda hediye olarak da birine verebilirsiniz. Adeta bayılacaksınız. Sıradışı bir parfüm olduğu için etrafınızdaki insanları ve sevgilinizi şaşırtabilirsiniz. İçrerisinde şehvetli kokusu ile büyüleyeceksiniz. En iyi parfüm markalarından biri olan clinigue kullananlarda olduğu gibi sizlerde en sevdiği parfümünüz olabilir. Vasat bir kokusu asla yoktur. Kokusu ile sizleri daha diri ve enerjik tutacaktır. Bu parfüm hem erkekler için olanı hem de kadınlar olanı vardır. İçerisinde çok ufak bir portakal esintisi vardır. Parfümün rengi zaten turuncudur. Yıllarca kullanabileceğiniz bir parfüm markasıdır. Deneyenlerde bu sitede yazdıkları yorumları okuyabilirsiniz. Çoğu kişinin hayran kaldığı bir parfüm olmaktadır.

Clinigue Nemlendirici

Bu clinigue parfümün kokusu ile harikalar yaratacaksınız. Sevmem beğenmem demeyin bir koklayın derim. Aynı kokulardan sıkıldıysanız biraz farklı kokulardan koklamanız ve denemeniz lazımdır. Başka kokular kullanmak sizlere de çok iyi gelecektir. Özellikle de meyveli ve çiçekli parfümlerdir. Duşa girip çıktığınız zaman bile parfüm kokusu hala kalacaktır. Taze parfüm kokusu için yüzde yüz bu markayı kullanın. Bu parfümün kokusu bıktırmaz. Çabuk bıkacağınız bir parfüm kokusu değildir kesinlikle. Düşlediğiniz gibi meyveli kokuları ile karşılaşabilirsiniz. Clinigue parfümü hakkında öğrenmek istediğiniz ne varsa bu site sizlere bilmeniz gereken konular için yardımcı olacaktır.