YENİ ÜRÜNLER


ÇOK SATANLARChloe

Chloe Parfüm

CHLOE Kadınlık ruhunu yakalayan Chloe parfümünün vizyonu, tüm kadınların zengin ve çeşitli kişiliklerine odaklanmıştır. İşte bu yüzden bu serideki Chloe parfümleri çok farklı zevklere hitap edecek! Chloe' nin imzası olan parfüm, tüm modern koku tutkunlarını güçlendirecek hassas ama baştan çıkarıcı bir kokudur. Özgür ruhlu ve şık kokular için, günlük kullanım için en iyi kokuları sunmak için bu klasik markaya güvenebilirsiniz. Mevcut özel Chloe parfüm koleksiyonumuza ve en son çıkanlara göz atın ve Dilay Kozmetik ile bu tasarımcı markasını daha yakından tanıyın.  

1952 yılında kurulan Chloe markası tarafından üretilen eşsiz kokular her sezon kadınların beklentilerini karşılamayı başarıyor. Romantik ve modern Fransız stiline büyük bir önem veren marka tarafından üretilen parfümler sürekli genç ve mistik detayları ile ilgi çekiyor. Chloe parfüm çeşitleri genellikle özgürlükçü bir tasarım anlayışı ile geliştiriliyor. Ünlü isimlerin de yoğun bir ilgi gösterdiği Chloe parfümler, özel dokunuşları ile insanları cezbedebilen kokular arasında yer alıyor. 

Şıklığı ve kaliteli kokuları bir arada sunabilen Chloe, her kişinin zevkine uygun olan kokulara ürün kataloglarında yer ayırıyor. En özel ve eşsiz aromatik bitkiler ile harmanlanarak geliştirilen kokularda genellikle floral ve kadınsı kokular ön plana çıkıyor. Chloe, hayranları için hazırladığı bütün parfümlerinde ferah ve tazeleyici kokulara yer veriyor. Modaya göre de farklı şekillerde geliştirilen kokular her kullanışınızda teninizde dinç ve etkileyici bir hissin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Chloe Parfüm Fiyatları

Floral notalar ile süslenen parfümler değişik tasarımları ve estetik nüansları ile beğeni topluyor. Bütün cilt tiplerine uygun olarak geliştirilen parfümler enerjik bir havayı dışarıya yansıtabilmenizi sağlıyor. Kalıcılık konusunda da hassas olan Chloe tarafından geliştirilen tüm parfümler en az kullandığınız anlarda bile gün boyunca kokusunu ve kalıcılık etkisini sizlere hissettirebiliyor.

Kremsi ve hafif kokulara sahip olan Chloe parfüm çeşitlerini gündelik yaşantınızda ya da özel günlerinizde kullanarak stilinizi hareketlendirebilirsiniz. Fransa’nın en romantik ve büyülü sokaklarından ilham alınarak geliştirilen özel parfümler aynı zamanda estetik şişe tasarımları ile de ön plan çıkıyor. Dekoratif olarak son derece şık olan şişeler kadınların feminen ruhlarını dışarıya en iyi şekilde yansıtabiliyor.

Chloe Parfüm Çeşitleri

Dünyanın en çok ilgi gören parfüm markaları arasında bulunan Chloe ürün çeşitleri arasında birbirinden özgün tasarımlara sahip ürünler yer alıyor. Genç ve dinamik bir ruha sahip olan kadınların vazgeçemedikleri parfümler arasında yer alan kokular vanilya, yasemin ve sandal ağacı gibi vazgeçilmeyen notaları içeren parfümleri de kendi bünyesinde barındırıyor.

Tropik meyveler ve özel bitkiler ile geliştirilen parfümler arasından sizler de seçiminizi yaparak gün boyunca kalıcılık etkisini yitirmeyen parfümlere sahip olabilirsiniz.