• Seçili Ürünlerde %50 İndirim Keşfet

  • Yeni Üyeliklerde Anında 5 TL Hediye Çeki

  • Seçili Ürünlerde %30 İndirim Ürünleri Keşfet

  • 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Teslimat

  • Türkiye Resmi Distribütörü 100% Orijinal Ürün Garantisi

0850 888 4000
WhatsApp Destek 0532 270 01 95
Kategoriler Fiyat Aralığı
Ürün Puanı
Fırsatlar
Ürün Miktarı
Cinsiyet
Marka
Ürün Özelliği


MICHAEL KORS

Modaya olan ilgisi ve yeteneğiyle bilinen Michael Kors, ilk kadın koleksiyonunu 22 yaşında çıkararak oldukça popüler bir konuma gelmiştir. Modayı estetik ve kalite ile birleştirerek farkındalık oluşturmuştur. Bu Michael Kors markasının daha çok tanınmasını sağlamış, dünya çapında bilinecek bir şöhreti de peşinden getirmiştir.

Tasarımlarına devam ederken, parfümünü de satışa sunarak kullanıcılarının ilgisini çekmiştir. Parfümleri çok yoğun bir etki oluşturduğu için de; üretimini devam ettirmektedir.

Michael Kors Parfüm

Kokularında temel amaç olarak; kalıcı ve yenilikçi olmayı hedef alan Michael Kors markası; parfüm notalarının birebir aynısı olacak şekilde duş jeli, duş yağı, vücut nemlendiricisi gibi ürünlerini de sunmaktadır. Kadın parfümlerinde; çiçeksi ve meyveli kokularla kendini keşfetme duygusunu ortaya çıkartmaktadır. Aynı zamanda, çarpıcı ve yoğun notalar barındırırak kadınsılığı önde tutmaktadır. Erkek parfümlerinde ise; odunsu ve baharatlı kokularla birlikte erkeksi güce dikkat çekmektedir. Böylelikle; erkeğin içindeki bilinmeyeni ortaya çıkararak, daha cesur duygular vaat etmektedir.

Tercihinizi Michael Kors’un çarpıcı parfümlerinden ve ürünlerinden yana kullanmak isterseniz yapmanız gereken çok basit. Dilay Kozmetik web sitesine uğramak! Avantajlı fiyat seçenekleri ve hızlı teslimat süreciyle hemen arzu ettiğiniz Michael Kors parfümünü deneyimlemeye başlayabilirsiniz.