• Seçili Ürünlerde %50 İndirim Keşfet

  • Yeni Üyeliklerde Anında 5 TL Hediye Çeki

  • Seçili Ürünlerde %30 İndirim Ürünleri Keşfet

  • 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Teslimat

  • Türkiye Resmi Distribütörü 100% Orijinal Ürün Garantisi

0850 888 4000
WhatsApp Destek 0532 270 01 95
Kategoriler Fiyat Aralığı
Ürün Puanı
Fırsatlar
Ürün Miktarı
Cilt Tipi
Koruma Faktörü
Cinsiyet
Marka
Ürün Özelliği

ROBERTO CAVALLI

İtalyan modacı Roberto Cavalli, standart tasarım anlayışının dışında ve kendine özgü tarzıyla biliniyor. Yenilikçi oluşu ve moda dünyasına kattığı tekniklerle adından söz ettirdiği gibi, kendini geliştirmeyi de hiçbir zaman bırakmamıştır. Erkek giyim, iç giyim, aksesuar ve parfüm çeşitlerini sunarak, İtalyan tarzını her tasarımında yansıtıp kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarmıştır. İlk parfüm üretimiyle de büyük beğeni toplayarak, koku dünyasına etkili bir giriş yapmıştır.

Roberto Cavalli Parfüm

Farklılıklar denemeyi seven Roberto Cavalli, parfümlerinde birbirinden farklı notalar kullanıp bu kokuları, vahşi hayvan temalı şişe tasarımlarıyla sergilemiştir.

Kadın parfümlerinde odak noktası; kadınsı duygular olurken, odunsu ve çiçeksi notalar ağırlıklıdır. Erkek parfümlerinde ise; vazgeçilmez ve çekiciliği hedef alarak, odunsu notaları kullanmaktadır.

Dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışarak etkileyici ve baş döndürücü parfümler ortaya çıkarmakta olan Roberto Cavalli; sadece parfüm ile sınırlı olmaksızın, duş jeli, vücut nemlendiricisi, tıraş sonrası gibi ürünleri de kokularıyla uyumlu olacak şekilde kullanıcısına sunmuştur.

Sizde Roberto Cavalli’nin ilgi çekici dünyasına katılmak isterseniz; Dilay Kozmetik web sitesine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Dilediğiniz ürünü satın alarak, hızlı teslimat sonrası kullanıma başlayabilirsiniz.