• Seçili Ürünlerde %50 İndirim Keşfet

  • Yeni Üyeliklerde Anında 5 TL Hediye Çeki

  • Seçili Ürünlerde %30 İndirim Ürünleri Keşfet

  • 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde %5 İndirim

  • 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Teslimat

  • Türkiye Resmi Distribütörü 100% Orijinal Ürün Garantisi

0850 888 4000
WhatsApp Destek 0532 270 01 95
Kategoriler Fiyat Aralığı
Ürün Puanı
Fırsatlar
Ürün Miktarı
Cinsiyet
Marka
Ürün Özelliği


NARCISO RODRIGUEZ

Küba kökenli bir Amerikan moda tasarımcısı olan Narciso Rodriguez, gelinlik ve kadın kıyafetleri ağırlıklı tasarımlarıyla adını dünyaya duyurmuştur. İlk koleksiyonuyla en iyi tasarımcı ödülünü aldığı gibi, tasarımlarında kullandığı stilleri parfümlerine de yansıtarak büyük çıkış yakalamıştır.

Narciso Rodriguez

Parfüm Parfüm tutkunlarının da iyi bildiği üzere bir parfümün en dikkat çekici yanı; kalıcılığıdır. Narciso Rodriguez moda tasarımlarında ki tarzını parfüm şişelerine de uygulayarak zarafeti ön plana çıkardığı gibi, kokularıyla da kalıcılık ve iddialı hisler vaat etmektedir. Kadın parfümlerinde; ağırlıklı olarak çiçeksi notaları önde tutarak; tutkulu, zarif, feminen duyguları ortaya çıkarmaktadır. Erkeklerdeyse; baharatlı ve odunsu kokuların hakim olması ile daha maskulen bir hava sergilemektedir. Böylelikle kokuların kullandığı kişiyle özdeşleşmesi hedeflenmektedir.

Parfüm çeşitleri olduğu kadar; duş jeli ve vücut losyonu gibi parfüm kokularıyla uyumlu ürünlere göz gezdirebilirsiniz. Aynı zamanda hem erkek hem de kadın parfüm setlerini tercih ederek, kendinizi veya sevdiklerinizi şımartabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken; web sayfamızı ziyaret ederek, ilgilendiğiniz Narciso Rodriguez ürününü sepetinize eklemek olacaktır. Hızlı teslimat sonrasında ise; parfüm ve seçtiğiniz diğer ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz.