ÇOK SATANLAR


ÖNE ÇIKANLAR


GUERLAIN SUPER AQUA

Cildinize Doğal Nemini Geri Verin!

Nem eksikliği olan ciltler için ultra su veren GUERLAIN Super Aqua koleksiyonu ile cildinizin gençliğini geri kazanın.

HEMEN İNCELE

GUERLAIN ABEILLE ROYALE

Bilim ve Arılardan Doğan Yenilenme!

HEMEN İNCELE

GUERLAIN ORCHIDEE IMPERIALE

Olağanüstü Bir Cilt Bakım Serisi!

Gelecekte cildini korumak isteyenler için yüksek performanslı cilt bakım koleksiyonu GUERLAIN Orchidée Impériale ile orkidenin yaşlanma karşıtı gücünü keşfedin.

HEMEN İNCELE

Guerlain

Guerlain

Dilay Kozmetik ' te ikonik Guerlain parfüm ve kozmetik ürünlerini inceleyin ve ürünlerini doğrudan web sitemiz üzerinden sipariş edin. 1828 yılında Paris'te kurulan Guerlain House, dünya çapında sembolik bir parfüm olan Shalimar ile lüks ve istisnai bir marka olarak tanınmaktadır.

Parfümcü-kimyager Pierre-François Pascal Guerlain, yaklaşık 200 yıl önce Fransa' nın başkentinde kendi adını taşıyan markayı kurdu. Doğal ve sentetik malzemeleri ilk kez bir araya getirerek Guerlain parfümlerinde devrim yapan Aimé Guerlain oldu. Sadece parfümlerde değil, Guerlain makyajı da 1870' de stick rujun tasarlanmasıyla aynı yenilikçi ve avangarddır. Guerlain markası, kuruluşundan bu yana yenilikçi olmuştur ve nihai hedefi son teknolojiyle her zaman yeni olasılıkları araştırmaktadır. Kendinizi şımartın veya Guerlain' ın zamansız ürünlerini veya markanın en son yeniliklerini keşfedin..

Dilay Kozmetik' te çok çeşitli Guerlain parfümleri bulun ve sizin için simgesel kokuları satın alın. Parfümlerinin en ünlüsü şüphesiz Shalimar. Dünyadaki birçok kadın tarafından kullanılan ve en tanınan kokulardan biridir. 1920' lerin başında yapılmış, çiçeksi bir akor ve baharat dokunuşlarıyla karıştırılan narenciye notaları onu sıcak kokulara sahip bir parfüm haline getiriyor. Parfüm, eau de toilette ve eau de parfum olmak üzere üç farklı yoğunluk arasından seçim yapın. Her zaman koku ve yenilik arayışında olan Guerlain, genç kadınlar için mükemmel, çok çiçeksi ve hafif bir koku olan La Petite Robe Noire da dahil olmak üzere, son yıllarda yeni olmazsa olmazları piyasaya sürdü. Paçuli ve sandal ağacının daha baharatlı kokularıyla Mon Guerlain' ı sundu.

Parfüm üretiminin yanı sıra kadınların güzelliğini öne çıkarmak isteyen cilt ve makyaj konusunda da geniş bir yelpaze sunuyor. Bir öncü olarak, 1980' lerde bronzlaşmanın zirvede olduğu Guerlain Terracotta ile bir kez daha yenilik yaptı. Bronzluğunuzu ortaya çıkarmak veya yüzünüzde gölge oluşturmak ve konturlarınızı yeniden tanımlamak için bu renkli pudrayı tercih edin. Guerlain'in evinin olmazsa olmaz rujları olan Matte veya parlak Rouges G' yi Dilay Kozmetik' te keşfedin ve çok çeşitli renk seçenekleri arasından seçiminizi yapın. Rujunuzun gölgesiyle mükemmel uyum sağlayacak dudak kalemi ile dudaklarınızı şekillendirin. Ünlü İnci Meteoritler teninizi aydınlatmak için cildinize hafif satensi bir etki getirir. Tüm ortamlarda kullanmak için eşsiz bir seçenektir. Guerlain makyaj ürünleri arasından seçim yapın ve yaklaşık 200 yıllık uzmanlığın güzellik çantanıza akmasına izin verin. Guerlain cilt bakımı Guerlain ürünleri ile cildinize iyi bakın, birçok kez ödüllendirilen bir know-how sayesinde. Cildin yaşlanmasına karşı savaşmak için Guerlain Abeille Royale koleksiyonu, doğanın bilgisini evin teknik ve yenilikçiliğiyle birleştirir. İyileştirici etkileriyle yıllardır tanınan arı sütü, ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltan ve cildin tüm esnekliğini geri kazandıran yaşlanma karşıtı bir yüz serumunda kullanılır. Ürün yelpazesi ayrıca yüz için kremler ve yağlar, göz çevresi için losyonlar ve kremler ve ayrıca balzamlardan oluşur. Ayrıca, yüzünüzdeki zamanın izleriyle de baş edebilecek, yüksek nem oranına sahip ürünler olan Super Aqua koleksiyonunu da mutlaka inceleyin. Efsanevi Orchidée Impériale' yi unutmadan, Guerlain'in evini mükemmel bir şekilde temsil eden bakımları şimdi tamamlayın.

Guerlain eau de toilette' in yanı sıra Guerlain kozmetikleri ve cilt bakımları arasından seçiminizi yapın. Ve kendinize veya sevdiklerinize bu harika Fransız evini çok iyi temsil eden lüks ve mükemmellik dokunuşunu bırakın. Dilay Kozmetik web sitesinde bugün satın alın.