19 ürün
HEDİYELİ
10%
269,00 TL 242,10 TL
HEDİYELİ
10%
319,42 TL 287,48 TL
HEDİYELİ
HEDİYELİ
10%
189,00 TL 170,10 TL
10%
269,00 TL 242,10 TL
HEDİYELİ
10%
255,36 TL 229,82 TL
HEDİYELİ
10%
239,00 TL 215,10 TL

RENE FURTERER

Fransa’da saç stilisti olarak ilk adımını atan Rene Furterer, sonrasında botanik ve doğa güzelliğini fark ederek dünyanın en bilinir saç bakım markası haline geldi. Saçın güzelliği için bitkilerden ilham almaya başlayarak, tüm ürünlerinde sağlıklı içerikler oluşturmuştur. Kendine özgü bileşenleriyle saç derisi tedavisi ve masaj yöntemini ortaya çıkarmıştır.

Markanın orijinalinde doğallık bulunması ilkesiyle; %100 doğal temel yağlar, patenti alınan özel ekstreler içerir ve “doğal aktif bileşen” logosuna sahiptir.

Saçlarda oluşan hasarı onarmak, saçı kuvvetlendirerek canlandırmak için üretilen Rene Furterer ürünleri; çok daha sağlıklı ve güzel bir görünüm vaat etmektedir.

Rene Furterer Ürünleri

Saç derisi hassas olduğundan, kullanılan saç ürünleri de deriye yoğun bir etki bırakmaktadır. Bu sebepten kullanılacak her ürünün bitkisel ve doğal içerikten oluşmasına özen gösterilmesi gerekmektedir.

Rene Furterer her saç tipine ve kullanım tarzına uyacak şekilde ürünlerini tasarlamaktadır.

Kuru saçlara özel şampuanıyla; saç derisini yenileme ve onarma özelliğini sağlamaktadır. Aynı zamanda dolaşan saçları açar, kuru saçlara bakım etkisi yaparak hacim ve parlaklık kazandırır. Sık yıkanan saçlara özel şampuanıyla; içerisinde bulunan vitaminler ve temel yağlar sayesinde saç derisinin yıpranmamasını sağlar. Saçların yağlanma sorununun da önüne geçen şampuan, canlandırıcı etkiye sahiptir. Yağlı saçlar için şampuanıyla; sebum üretimini azaltır, hacim yaratır, saç derisini canlandırır ve şampuanlama sıklığını azaltır.

Şampuan çeşitleri dışında; şekillendirici köpük ile de fön sonrası saçları korur, nem dengesini sağlar, unisex bir kokuya sahip olduğu için ferahlık bırakır.

Sizde saçlarınıza doğal ve güvenilir içerikle bakım yapmak isterseniz; web sitemizde Rene Furterer ürünlerini inceleyebilir ve saç tipinize uyanını sepetinize ekleyebilirsiniz.