1.835,00 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
Hediyeli
12,6%
2.100,00 TL 1.890,00 TL
1500 TL ÜZERİ 55 TL İNDİRİM!
1.835,00 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
10%
1.390,00 TL 1.251,00 TL
5.133,00 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
20,9%
6.485,00 TL 5.188,00 TL
1500 TL ÜZERİ 55 TL İNDİRİM!
5.133,00 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
10%
1.640,00 TL 1.476,00 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni

Yumuşak ve bakımlı eller için el kremi

El Kremleri

Kaba ve sert eller mi? Kırılgan tırnaklar? O halde sıra el kremine geldi .

Stresli ve aşırı kuru ellere değerli besinler sağlar ve cildi dış etkenlerden koruyan bir el kremi tavsiyesi mi arıyorsunuz ? Böylece her gün bakımlı ellerin tadını çıkarabilirsiniz!

Aşırı kuru elller için el kremi önemlidir: Nemlendirme neden önemlidir? Kavrama, taşıma, el yıkama, el sıkışma, soğuk, güneş: Ellerinizin derisi her gün strese girer. Özellikle parmakların arasında veya tırnaklarda kuru cilt veya çatlakları hızla gelişir. Sonuç olarak ciltte hoş olmayan bir his ortaya çıkar. Ayrıca ciltteki bu küçük "yaralanmalar" doğal koruyucu bariyeri bozar ve bakteriler vücuda daha hızlı nüfuz edebilir. El kremi hızlı ve acil yardım için idealdir. Kadife çiçeği veya papatya gibi bitkisel özler içeren ürünler cildin tahriş olmuş bölgelerini rahatlatır ve kaba görünümlü kurumuş ellere bakım yaparak kısa sürede tekrar yumuşarlar.

Ellerinizi uzun vadede bu tür streslerden korumak için günlük bakım önerilir. Bu, cildinize daha fazla esneklik kazandıracaktır.

Hafiften yoğuna: Hangi el kremi benim için uygun?

El kremleri yağ ve sudan oluşur. Karışım oranına bağlı olarak zengin balsamlar veya hafif kremler ve losyonlar elde edilir. Bireysel varyantlar şu şekilde farklılık gösterir:

El losyonu: Hafif el kremleri cildinize biraz nem takviyesi sağlamak için idealdir. Daha yüksek su içeriğine sahiptirler ve su içinde yağ emülsiyonuna dayanırlar. Bu tür ürünlere genellikle el losyonları adı verilir. El kremi: Yağ içeriği yüksek olan ürünler biraz daha zengindir. Stresli ellerin kadifemsi yumuşaklıkta kalmasını sağlarlar.

El kremi: Çatlamış ve aşırı strese maruz kalan ellere, yağda su bazlı kremler kullanılması tavsiye edilir. Çoğunlukla besleyici yağlardan oluşurlar ve ağrılı ve gergin cilt bölgelerini onarırlar. Bir el kremi seçmek istiyorsanız, ellerinizin ne kadar bakıma ihtiyacı olduğunu göz önünde bulundurmanız en iyisidir: Örneğin, el emeği gerektiren işlerde çalışıyorsanız veya hijyen nedeniyle ellerinizi sık sık yıkıyor veya dezenfekte ediyorsanız, yoğun kremleri tercih etmeniz önerilir.. Nadiren sert elleriniz varsa, hafif bir losyon genellikle yeterlidir.

İpucu: Ayaklarınıza doğrudan bakım yapmak ister misiniz? Bazı ürünler hem el hem de ayak kullanımına uygun olup cildinize yoğun nem sağlar. Daha zorlu ayaklara özel bir ayak kremi kullanılması tavsiye edilir .

Güçlü tırnaklar için el kremi gerekliliktir.

El kremi aynı zamanda tırnaklarınız için de mükemmel bir güzellik ipucudur. Tırnakların sertleşmesi ve uzaması için ince kütiküllerin esnek ve yumuşak kalmasını sağlar, böylece dirençli ve sağlıklı kalırlar. Ayrıca tırnaklara da bol miktarda nem sağlanır. Bu, sağlam kaldıkları ve kırılma olasılıklarının daha düşük olduğu anlamına gelir. Sağlıklı tırnak uzatma ve tırnak sağlığı için el kremi çok önemlidir.

El kremi ihtiyaçlarınızı Dilay Kozmetik' ten online satın alın -

Esnek ve yumuşak eller için El kremi :

İster krem, ister losyon veya balsam: Dilay Kozmetik ' te sizin için çok yönlü el kremlerimiz hazır. Favori parfümünüzle eşleşen ürünü keşfedin veya kokusuz bir versiyon seçin. Ayrıca el maskesi yelpazemize de göz atın . Bu güzellik yardımcıları, aşırı stres altındaki ellere zaman zaman ekstra bakım sağlamak için idealdir. Daha sonra favori el bakımı ürünlerinizi çevrimiçi olarak kolayca sipariş edebilirsiniz.

Peki .. En iyi El Kremi Hangisi ?

Yüz ve vücut bakımı kadar ellerin bakımı da bir o kadar önemlidir. Özellikle kış aylarında çabuk kuruyan, sertleşen ve çatlayan eller için; her gün özenle yapılan bakım koruyucu bir işlev sağlayacaktır.

Seçimlerinizi kendi zavklerinize göre seçebilirsiniz, Örneğin ; Güzel kokulu bir el kremi gün boyu sizi iyi hissettirecektir, yapış yapış bir el kremi istemiyorsanız doğal içerikli ve özellikle çok iyi markaları tercih etmelisiniz..Böylece çok daha yumuşak ve pürüzsüz ellere sahip olmak mümkün olacaktır.

El kremleri çeşitleri içerisinde özellikle ellerinizde koyu leke oluşmasını önleyebilecek şekilde tercihlerinizi yönetebilirsiniz, kuruma ve çatlama sorunlarının da önüne geçebilirsiniz. Aynı zamanda hoş kokularıyla ve içerikleriyle de gün boyu güzel kokan yumuşak ellere sahip olabilirsiniz. Sitemizden vereceğiniz siparişlerle de hızlı bir şekilde ürünleri kullanmaya başlayabilir, deneyimleme fırsatını yakalayabilirsiniz.