Etkileyici bir vizyon : DIESEL ONLY THE BRAVE STREET

  •  19.10.2018
  •  by Dilaykozmetik

Diesel Only The Brave Street Sadece Erkeklere Özel bir parfüm

Sokağa çıkmaya hazırlanın Ve; Onunla tanışmak için beklenen zaman geldi!

Beklenmedik adımlar atmak için cesaretin, güçlü kararların ve yeni başlangıçların, daha taze ifadesidir. Yeni enerjinin yepyeni dinamiklerin ve farklı perspektiflerden yaşamın bir vizyonun ifadesidir.

Detay

Etkileyici bir vizyon : DIESEL ONLY THE BRAVE STREET

  •  19.10.2018
  •  by Dilaykozmetik

Diesel Only The Brave Street

Sokağa çıkmaya hazırlanın!

Sokaklarda yeni bir imaj doğuyor…

Hayata karşı bambaşka bir bakış açısı geliştirmenin tam sırası! Diesel; yeni kokusunu ve Only The Brave koleksiyonunun yeni gözdesini ortaya çıkarıyor. 

Onunla tanışmak için beklenen zaman geldi! 

Her gün yeni bir başlangıç, her yer yeni bir meydan okuma, her an yeni bir tecrübedir ve hepsi hayata karşı güçlü durmayı kolaylaştırır. Koku; bu güçlü duruşun ardında beklenmedik anlarda atacağınız adımlar için kullanmanız gereken cesaretin ve özgüvenin simgesi haline geliyor. Enerjinin, dinamiklerin ve gerçek hayatın bir temsilcisi oluyor.

Yaratıcı, kentsel, canlı!

Sıfırdan başla, cesur ol, hayal kur ve hayallerinin peşinden koş yani; devam et. Kendini özgürce ifade edebilmen Street ile mümkün! Olmak istediğin kişiye dönüşebilmen Street ile mümkün! Gururlu ve büyük bir ailenin parçası olmak, hatta daha fazlası Street ile mümkün! 

Tüm perspektiflere bakma şansın var. Böylece erkeksi hislerin zirveye taşınabilir…

Kokunun ardında kalan eşsiz burun; Nelly Hachem-Ruiz, hayatındaki fiziksel çekicilikleri somutlaştırmak için Diesel Only The Brave Street versiyonunu yarattı.

Tepe akorları olan fesleğen, elma ve bergamot ile taze bir canlılık getirirken; kalbinde meyankökünün erkeksi bağımlılığını gizler. Odunsu aromalara sahip kokusu, baharatlı bir anlaşmayla beklenmedik bir zamanda teni sarar. Dip akorunda bulunan sedirin baskınlığı ise; benzersizliğini bir kez daha gün yüzüne çıkarır. 

Şişe formu da tıpkı koku içeriğinde ki uyumla oluşturulmuş olan Diesel’ in yeni erkek parfümü; Brave koleksiyonunun sembol haline gelen yumruk tasarımıyla da kontrastı somutlaştırır. Güçlü ve kırılmaz beton ile canlı, enerjik turuncu rengi sentezler. Karşılığındaysa; tüm övgüleri ve sokağın gücünü üzerinde toplar. 

Diesel Only The Brave parfümlerinden Street; cesur olmanın ne anlama geldiği konusunda yeni bir stildir. Bu parfümle yeni bir enerji dalgalanmasını deneyimleyin, özgünlükten esinlenerek oluşturulan odunsu ve baharatlı kokudan vazgeçemeyeceksin.  

Diesel reklam yüzleri olan iki hip-hop dansçısı kardeş Les Twins grubu; 

“Yeni stilde hip-hop dansçıları olarak, sokak kültürünü temsil ediyoruz.” diye belirtiyor ve devam ediyor. “Bizim sanatımız sadece danstan ibaret değil, dans ettiğimiz zaman en iyi olabilmek için sınırlarımızı sonuna kadar zorlayıp ötesine geçiyoruz. Sokak bize başkalarıyla iyi olmayı öğretti, ama kendimizi çok zorladı.”

Les Twins ‘in de belirttiği gibi; Diesel yeni kokusu Only The Brave Street ‘in ilhamını sokağın, doğal ve eğlenceli enerjisinden alıyor. Caddeler, kendi olmak isteyenlere ve oyunları kurallarına göre oynayabilenlere aittir. Diesel parfümlerinin her birinde göreceğin cesaret, seni kendine çekmeyi başaracak. 

Biraz cesaret, biraz güç… Bunların hepsi elindeki şişede saklı!

Gizemli ve enerjik dünyasından kendini alamayacaksın. 

Yaşamının vizyonunu oluşturmak için Diesel Only The Brave Street seni bekliyor.

Yeni bir koku arayışındaysan, bu parfüm tam sana göre!

Yeni başlangıçların, yeni deneyimlerin için her zaman yanında olacak bu kokuyu detaylı incelemek ise; bir tık ötende! Şimdi bizi ziyaret et, Diesel’in yeni erkek parfümüyle tanış…

The Brave Street; şimdi sokaklarda… Sıra sende!