Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
10%
1.180,00 TL 1.062,00 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
Hediyeli
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
20%
890,00 TL 712,00 TL


ANTİ-PERSPİRANT DEODORANT

Günlük kullanımlarda, ter ve kötü kokuya karşı ferah bir etki sağlayan anti-perspirant ürünler, roll-on ve deo-stickler olmazsa olmaz olarak görülmektedir. Gün içerisinde ki yoğun tempoya ayak uydurmanızı sağladıkları gibi, oluşabilecek sorunların da önüne geçilmektedir.

Bu ürünleri kullanırken dikkat etmeniz gereken; koltuk altınızın kuru ve temiz olmasıdır. Böylece hem terlemeye karşı hijyenik bir önlem alınmış olur, hem de ferah ve hoş kokusu sayesinde gün boyunca bir rahatsızlık duymamış olursunuz. Kıyafetlerinizde iz bırakmayışı da, ilgi çeken başka bir yönü olacaktır.

Roll-on ürünlerden farklı olarak deo-stick ürünlerse; koltuk altlarını daha da kuru tutar ve iz bırakmaz. Aşırı terlemeye yatkın bir vücudunuz varsa deo-stickler size göredir.

24 saate yakın korumalarıyla, her türlü terleme belirtisini ortadan kaldırır. Gün boyunca size rahat bir nefes almanız için eşlik eder. Hijyenik ve antiseptik özelliklere sahip olanlarla birlikte, kalıcılığı yüksek ürünlerde bulunmaktadır.

Web sayfamızda ilgili bölümü ziyaret ettiğinizde, anti-perspirant ürünler hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.