BB Kremler18 ürün
40%
628,00 TL 375,00 TL
HEDİYELİ
5%
620,00 TL 589,00 TL
HEDİYELİ
5%
620,00 TL 589,00 TL
HEDİYELİ
25%
590,00 TL 442,50 TL

Bb Krem

Bb Krem

Bu krem cildin pürüzsüz, net bir görünüme kavuşmasını sağlarken renk farklılıklarını da kapatmaktadır. Cildi koruma altına alan bu merhem kısa sürede yoğun talep görerek özellikle kadınların satın aldığı bir merhem haline gelmiştir. Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korur ve cilde nem sağlamaktadır. Ciltteki hafif lekeleri ve izleri kapatarak pürüzsüz görünüm sağlamaktadır ve canlılık kazandırmaktadır. Bu da sizin daha zarif görünmenize olanak sağlar. Bundan dolayı güven içerisinde tercih ederek kullanım sağlayabilirsiniz. Gözenekleri eşit miktarda kapatması da oldukça avantaj teşkil ediyor.

Bb Krem Kullanımı

BB krem kullanmadan önce yüzünüz temiz olmalıdır. Tüm makyaj ürünlerinin kullanımından önce, az önce belirttiğimiz husus geçerli olmaktadır. Cildiniz yağlı ve ya karma değil ise bb krem sürmeden önce nemlendirici sürmeniz önerilmektedir. Genel olarak sıcak havalarda fondöten kullanımı zor olduğu için bb krem yaz mevsiminde daha sık kullanılmaktadır. Günlük kullanım için ideal olan bu ürün cildinizde herhangi bir olumsuz durum da oluşturmaz. Suya ve tere karşı dayanıklı olması sayesinde uzun süreli bir korumada sağlıyor. Sizde gün içerisinde rahat bir şekilde hareket etmek isterseniz bu ürünün avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.

Bb Krem Kapatıcı Özelliği

BB kremler kapatıcılık özellikleriyle kullanıma uygundur. Güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı da oldukça güçlü bir yapıya sahiptir. Eğer ağır bir makyaj yapmak istiyorsanız kullanacağınız fondötenin altına bir miktar bb krem sürerseniz daha canlı görünümlü bir makyaj elde etmiş olursunuz. BB krem fondötene göre daha pratik uygulanır. Fondötende fırça kullanımı gerekirken bb kremi parmaklarınızla uygulayabilirsiniz. Ağır olmayan bir yapıya sahip olan bb kremleri online olarak temin edebilir ve profesyonel bir kullanım sağlayabilirsiniz.