0 ürün

CC Krem

CC Krem

Cildinizin sağlıklı görünmesinde katkı sağlayan cc krem ürünlerinden Moisture Surge cildin yağsız nemlenmesin de yardımcı olur. Cildin kızarık ve solgun görünmesini önleyen ve karmaşık ciltlere uygun olarak kullanılan ürün ile cildinizin güzelleşmesini sağlayabilirsiniz.

Yaşlanma Karşıtı Akıllı Krem Revitenlizing Suprame Light

Cildinizdeki nem ve esneklik kaybından dolayı oluşan kırışıklık ve çizgilerin oluşması nedeni ile cildiniz olduğundan daha yaşlı görünür. Cildinizin genç görünümünde yardımcı olan ürün cc krem ürünleri yelpazesinde olan kremlerden biridir. Cildinin kusursuz görünmesinde etkin olarak kullanılan ve tavsiye edilen ürün çok yönlü ve her ciltte etkisini hissettiren formülü ile donuk görünen ciltlerde bile sağlıklı ve canlı bir cilt elde edilmesini sağlamaktadır.

Pürüzsüz Ve Kusursuz Bir Cilt İçin CC Krem Kullanımı

İçerdiği formül sayesinde UVB ve UVA koruyucularının yardımı ile yaşlanmanın önüne geçerek cildinizin korunmasında yardımcı olmaktadır. Her cilt tipi için uygun olan ürün parfüm içermeyen özelliğe sahiptir. Cildi ışıltılı gösteren CC krem kuru cildin hasarlara karşı korunmasını sağlar. Ürünün kullanımı ise yüzün tamamına bir miktar uygulanarak sürülüp ister tek olarak isterseniz fondöten bazı olarak alt cilde uygulanır. Kusurların azalmasında yardımcı ürün ile cildiniz pırıl pırıl ve sağlıklı bir görünüme kavuşabilir. Ürün kullanımdan sonra rahatlıkla cilt temizleme ürünleri ile temizlenebilir. Ürünler aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Güvenli ve hesaplı bir alışveriş keyfini yaşamak isteyenler için ideal bir alışveriş imkânı bu sitede sunulmuştur. Cildinizin korunmasını sağlayan güvenli bir ürün olan cc krem ile harika bir cilt görünümü elde edebilirsiniz. Işıltılı cildinizi sağlıklı bir güzelliğe kavuşarak kusurların kapatılması sağlanır ayrıca cildinizi zararlı etkenlerden korumaktadır. Cildini düşünenler için önerilen krem ile cildiniz korunmaktadır.