Kategoriler Fiyat Aralığı
Ürün Puanı
Fırsatlar
Ürün Miktarı
Cinsiyet
Marka
Ürün Özelliği

Ürün Listesi


Christian Dior Ürünleri

Erkek Parfüm

Bu dior parfüm olarak bir çok çeşit vardır. Tutkulu bayanların tam istediği gibi bir parfüm markasıdır özellikle. Bu yüzden de bu parfüm kokusu ile tutkulu ve cazibeli kadınlara özel bir koku içermektedir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. İçeriğinde vanilya portakalın keskin kokusu ve tonka fasulyeleri bulunuyor. Sitemizde istediğiniz zaman sipariş edebilirsiniz. Kargonuz ise ücretsiz olmaktadır. Fiyatı ise üç yüz altmış liradan başlamaktadır. Kadınlar kokusu ile karşısındakini delirtmek ve kokusu ile de ne kadar tutkulu olduğunu göstermek istiyorum. Tutkunuz bu parfüm ile bir tık daha ön plana koyabilirsiniz.

Dior Parfüm Fiyatları

Bu parfüm sayesinde kendinizi gösterebilirsiniz. Dior parfüm çok fazla stoklarda kalmıyor. Bu nedenle de sitemizi takip edin ve hemen sipariş edin. Tutkulu olmak bayanların işidir ve bu dior parfüm ile başarabilirsiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Dior markanın bir başka parfümü ise 50 ml olandır. İçeriğinde narenciye ve portakal kabuğu gül ve beyaz misk bulunuyor. Bu parfümü kullanınca da çok memnun kalacaksınız. Bunu sakın unutmayınız. Dior markanın çok kaliteli parfümleri vardır. Tamamen çiçek aromaları ve buna benzer aromalardan meydana gelmektedir.

Kadın Christian Dior Parfüm

Deneyenlerin yazdıkları yoruma bakmadan almak istemiyorsanız bu siteden kullanıcıların yazdıkları yorumu da okuyabilirsiniz. Böylece içiniz rahatlayacaktır. Dior parfüm hakkında bilmek istedikleriniz ne varsa bu siteden bilgi alarak bu parfüm hakkında bilgileri öğrenebilirsiniz. Parfüm kozmetiklerinden en güzel kokan dior parfümü olmaktadır. İçerisinden turunçgiller yasemin çiçeği ve portakal çiçeği vardır. Aynı zaman da vanilya aroması da bulunuyor. Her mevsimlerde rahatça kullanabilirsiniz. Klasik bir parfümden çıkmıştır. Artık çok moda olan bu koku ile tanışın. Hatta farklı versiyon da çıkmıştır. Çok yumuşak ve hafif bir kokusu vardır. Kadınsı kokmak her bayanın hakkıdır. Bu parfümün kokusu ile hem temiz ve hem de kadınsı kokmuş olacaksınız. Ne dersiniz bu kadınsı koku ile sizlerde tanışmak istemezmisiniz. Stilinizi adeta değiştirecek. Öyle kokular var ki kadınların hareketlerini değiştirecek işte o koku bu parfümün içerisindedir. Temiz bir kokulu parfüm isterseniz hem hafif de temiz kokacağınız için özellikle yaz ayları için bu parfüm çok iyidir.