La Praririe
 
La Prairie Logo

La Prairie

İsviçre Montreux’de bulunan Clinique La Prairie’nin şöhretli mirasını izleyen La Prairie, zaman içerisinde mükemmelliyetçilik ve lüks alanında benzersiz deneyimler sunan bir firma olmayı başarmıştır. Çığır açan bilimin ışığında hücresel terapiler ve kliniğin gelişmiş bakımlarından ilham alan La Prairie, 1978 yılında ilk kez prestijli cilt bakım koleksiyonunu Cellular Eye Contour Cream ile lanse etti. Tüm La Prairie koleksiyonlarının tam kalbinde yer alan eşsiz hücresel bileşim yaşlanma etkileri ile savaşmaya, cildin enerjisinin yeniden kazanılmasına, beslenmesine ve nemlenmesine yardımcı olur. Cellular Complex’in merkezinde, eşsiz, özenle seçilmiş nadir içerikler son teknolojilerin gücü ile birleştirilerek her cilt ihtiyacına karşı özel olarak geliştirilmiş, lüks ve tecrübe ile yaratılmış ürünlerde yer alır.

Kategoriler Fiyat Aralığı
Ürün Puanı
Fırsatlar
Ürün Miktarı
Cilt Tipi
Koruma Faktörü
Cinsiyet
Marka
Makyaj Ürün Miktarı
Fondöten Özelliği
Ürün Özelliği


La Prairie Ürünleri

Bu sitede la prairie hakkında bilgiler içermektedir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. En lüks ve şehvetli markalardan bir tanesi olmaktadır. Bu markadaki ürünler sayesinde cildi beslerken aynı zaman da cilde enerji vermektedir. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Ürünler çok fazla satıştadır. Hatta bazen stoklarda bile kalmıyor. Bunu sakın unutmayınız. Fiyatlarına gelecek olursak yüz liradan itibaren başlayıp değişmektedir. Özellikle makyaj malzemeleri çok kalitelidir. Hem de aynı cilt tipine uygun da olmalıdır.

La Prairie Fondöten

Ürünümüzdeki fondöten ya fırça ile ya da sünger ile de sürebilirsiniz. Pudraları ise fondötenin üzerine sürülmeden uygulayabilirsiniz. Pudralar da tıpkı fondötenler gibi en iyi kapatıcı olmaktadır. Ayrıca fondötenler güneş ışınlarından da korumaktadır. Cildi tazelerken bir yandan da nemlendirmektedir. Çabuk satılan bu markanın her ürünü çok dikkat çekici oluyor. Bakım kreminden de bahsedecek olursak eğer gri renkteki kutusuyla la prairie çok dikkat çeker. Fiyatı da biraz yüksek olmaktadır. Kargo ile sipariş verirseniz kargonuz bizden ücretsiz oluyor. En geç iki gün sürmektedir. Yani en geç iki gün sonra kargonuz elinizde olacaktır. Otuz tl alışveriş yaparsanız yine bedava oluyor. Ürünü en çok beğenilen özelliği ciltteki metabolizmayı hızlandırmaktır. Yaş ilerledikçe cildin kalsiyumu azalır. Ama ürünlerimiz bu kalsiyumu düzeltmektedir. Cildinize uyguladığınız zaman gerginlik hissi uyandırmaktadır. Hatta yağ hücreleri bile aza indirmektedir. İşte bu özelliği çok beğenilmektedir. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için resimli bir şekilde bu sayfada yer almaktadır.

La Prairie Krem

Ciltte fazla yağ olduğu zaman ürünlerimizdeki kremler sayesinde yağlar azalacaktır. La prairie ürünü sizlere çok avantaj sağlayacaktır. Ciltler yaş ilerledikçe ufak, ufak sarkmalar oluşturur. Sarkan ciltleri sıklaştırma formülü gibi sizlere sıkı cildi yeniden kazandıracaktır. Cilt sıklaştığı zaman genç göstereceksiniz. Gerginleştiren bakım ürünleri seçerek cildiniz tekrar sağlıklı bir şekilde kurmaya çalışacaksınız. Çene bölgelere özel olarak sürülen bakım kremleri de vardır. Genç görünmek her bayanın istediği bir histir. Bu sayede kendinizi her zaman beğenebileceksiniz. Sizlerde sevdiklerinize bir parfüm hediye ederek gönüllerini alabilirsiniz diye düşünüyoruz ne dersiniz ?