PRADA

İtalyan moda evi olarak kurulan Prada, ilk dönemlerinde modaya dair giyim, aksesuar gibi ürünlerin üretimini yaparken 2003 yılında ilk parfümünü satışa sunmuştur. İlk sunumuyla oldukça popüler hale geldiği gibi, kendine özgü tarzıyla kullanıcıların da ilgisini çekmektedir.

Dünyanın en bilinen ve popüler markalarından biri olan Prada, parfümlerinde kadın ile erkek kokuları çıkarmakla sınırlanmayıp unisex parfümler ve bunlarla birebir uyumlu duş jeli, vücut nemlendiricisi, losyon gibi ürünleri de kullanıcısına sunmaktadır.

Prada Parfüm

Erkek parfümlerinde; sportif ve maskülen bir tarzla ilerleyerek daha çok odunsu ve baharatlı notaları kullanmaktadır. Prada erkek parfümlerinin merkezinde olan aroma ise; kehribardır. Bu aroma; daha erkeksi ve etkileyicilik vaat etmektedir.

Kadın parfümlerinde; çiçekli notalar daha baskın bulunurken, sofistike ve bir o kadar da neşeli temalar hedeflenmektedir. Oryantal aromalar sıklıkla kullanılmaktadır.

Unisex parfümlerde ise; odunsu ve baharatlı notalar tercih edilerek, fresh ve çekici tema ağırlıklı olarak sunulmaktadır.

Tercihinizi Prada parfüm ve ürünlerinden yana kullanmak isterseniz; Dilay Kozmetik web sayfamızdan inceleyebilir, sepetinize ekledikten sonra hızlı teslimat ile kullanıma geçebilirsiniz. Böylelikle Prada’nın dikkat çekici dünyasına adım atabilirsiniz.