RALPH LAUREN

Popüler Polo çizgisini meydana getiren Amerikalı moda tasarımcısı Ralph Lauren, erkeklere yönelik açtığı butikle maskülen bir tarz oluşturup yeni akım başlatmıştır. Ardından L’oreal işbirliği ile ilk parfümünü sunarak, kullanıcısından olumlu geri dönüşler almıştır. Aynı zamanda dünyaca ünlü koku tasarımcılarıyla çalışmıştır ve bu durum şişelerinin görünümüne kadar yansımıştır. Erkek parfümündeki deneyiminde başarıyı yakaladıktan sonraysa kadın parfümünü satışa çıkarmıştır.

Amerikan stilini yansıtan Ralph Lauren, outdoor koku deneyimiyle ön plana çıkmaktadır. Erkeklerin favori parfüm markası haline geldikten sonra, baş döndürücü etkiye sahip kokular üretmeye devam etmektedir.

Ralph Lauren Parfümleri

Her zaman güçlü notaları, farklı aromaları kullandığı gibi; erkek kokularında; odunsu ve baharatlı notaları baskın bir şekilde belirterek, maceraperest, heyecanlı adamı ortaya çıkarmayı hedeflemiştir. Kadın kokularındaysa; çiçeksi notaların hakimiyetiyle daha romantik, duygusal ve bir o kadar da feminen kadını önde tutmaktadır.

Dünyanın en sık tercih edilen markası haline gelen Ralph Lauren parfümlerini daha detaylı incelemek ve kokularını deneyimlemek isterseniz; web sayfamıza girerek arzu ettiğiniz ürününü sepetinize ekleyip siparişinizi oluşturabilirsiniz. Böylece Ralph Lauren farkını sizde hissedebilirsiniz.