• Seçili Ürünlerde %50 İndirim Keşfet

  • Yeni Üyeliklerde Anında 5 TL Hediye Çeki

  • Seçili Ürünlerde %30 İndirim Ürünleri Keşfet

  • 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Teslimat

  • Türkiye Resmi Distribütörü 100% Orijinal Ürün Garantisi

0850 888 4000
WhatsApp Destek 0532 270 01 95
Kategoriler Fiyat Aralığı
Ürün Puanı
Fırsatlar
Ürün Miktarı
Cinsiyet
Marka
Ürün Özelliği

RALPH LAUREN

Popüler Polo çizgisini meydana getiren Amerikalı moda tasarımcısı Ralph Lauren, erkeklere yönelik açtığı butikle maskülen bir tarz oluşturup yeni akım başlatmıştır. Ardından L’oreal işbirliği ile ilk parfümünü sunarak, kullanıcısından olumlu geri dönüşler almıştır. Aynı zamanda dünyaca ünlü koku tasarımcılarıyla çalışmıştır ve bu durum şişelerinin görünümüne kadar yansımıştır. Erkek parfümündeki deneyiminde başarıyı yakaladıktan sonraysa kadın parfümünü satışa çıkarmıştır.

Amerikan stilini yansıtan Ralph Lauren, outdoor koku deneyimiyle ön plana çıkmaktadır. Erkeklerin favori parfüm markası haline geldikten sonra, baş döndürücü etkiye sahip kokular üretmeye devam etmektedir.

Ralph Lauren Parfümleri

Her zaman güçlü notaları, farklı aromaları kullandığı gibi; erkek kokularında; odunsu ve baharatlı notaları baskın bir şekilde belirterek, maceraperest, heyecanlı adamı ortaya çıkarmayı hedeflemiştir. Kadın kokularındaysa; çiçeksi notaların hakimiyetiyle daha romantik, duygusal ve bir o kadar da feminen kadını önde tutmaktadır.

Dünyanın en sık tercih edilen markası haline gelen Ralph Lauren parfümlerini daha detaylı incelemek ve kokularını deneyimlemek isterseniz; web sayfamıza girerek arzu ettiğiniz ürününü sepetinize ekleyip siparişinizi oluşturabilirsiniz. Böylece Ralph Lauren farkını sizde hissedebilirsiniz.