Shiseido
 
Shiseido Logo

Japon Teknolojisi

Shi Sei Do: Kaynak Hayat Ev. Bu Japonca karakterler “Yeni değerler katan ve yeni bir yaşamı besleyen dünya nimetlerine bir şükran” olarak ifade edilebilir. Teknolojiyle harmanlanmış gelenek batılı bir anlayış ile tanımlanmış bir doğu terbiyesi.. 147 yıldır kozmetik geçmişi Shiseido’ya; benzeri görülmeyen en gelişmiş teknolojilerle oluşturulmuş ürünler yaratma uzmanlığını sağlamıştır. Emsali görülmemiş şekilde ruhsal ve fiziksel mutlu yaşam duygusunun devamı ile doğruluğu kanıtlanmış bilimi buluşturan cilt bakımı, makyaj ve parfüm dünyasında bir keyif.

 SHISEIDO ÜRÜNLERİ

140 yılı aşkın süredir kozmetik dünyasında yer alan ünlü marka Shiseido, yeni teknolojileri kullanarak ürünlerini geliştiren bir markadır. Eşsiz ürünler tasarlayan ünlü marka, dış görünümüne özen gösteren kişilerin ilk tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Cilt bakımı, makyaj ürünleri ve parfüm dünyasında yer alan Shiseido aynı zamanda kalıcılık etkisi yüksek olan sağlıklı ürünleri ile de ön plana çıkan bir markadır.

Bu kategorimizde sizlere sunduğumuz Shiseido imzalı ürünlere uygun fiyat seçenekleri eşliğinde sizler de ulaşabilirsiniz. Her kişinin bütçesine uygun fiyatlara sahip olan Shiseido ürünleri güzelliğine düşkün kişilerin vazgeçemediği ürünlerdir.

Shiseido Fiyatları

Shiseido tarafından tasarlanan göz kremleri aynı zamanda göz altınızdaki morlukları ve şişlikleri de yok edebilecek etkiye sahiptir. Cilt onarıcı etkiye sahip olan Shiseido göz kremleri, insan sağlığı açısından herhangi zararlı bir madde içermemektedir.

Her mevsim kullanabileceğiniz Shiseido parfümler ile de stilinizi ön plana çıkartmayı başarabilirsiniz. Her parfümü ile daha fazla kişiye hitap etmeyi başaran ünlü marka girdiğiniz her ortamda hoş kokular ile dikkatleri üzerinize çekmeyi sağlar.

İlgi çekici dudaklar elde etmek isteyen ve makyaj tutkunu olan kişiler için de uygun ürünler geliştiren Shiseido sizlere dudak parlatıcı ve ruj gibi farklı ürünler de sunmaktadır. Yoğun renkler vermeyen ve daima doğallığı ön planda tutan ürünler makyajınızın daha doğal gözükmesini sağlar.

Shiseido Parfüm

Büyüleyici bir dış görünüme sahip olmanızı sağlayan ürünler cildinizi besleyebilecek özelliklere sahiptir. Tüm ürünlerinde kalıcılık etkisinin ön plana çıktığı Shiseido ile yaz aylarında bile makyajınız gün boyunca yüzünüzdeki kalıcılık etkisini korur. Nemlendirici türünde ürünleri ile de dikkat çeken ünlü marka Shiseido ürünleri arasından kendi ihtiyaçlarınıza yönelik olan ürünleri sizler de seçerek alışverişinizi yapabilirsiniz.

Siparişlerinizi bizlere ilettiğiniz an adresinize kadar tüm ürünlerinizi teslim etmekteyiz. Dış görünümünüz ve cilt sağlığınız sizin için önemliyse Shiseido marka tarafından geliştirilen kozmetik ürünler sizler için ideal olacaktır. Uzun yıllar boyunca kullanmaktan vazgeçemeyeceğiniz ürünler geliştiren Shiseido ile güzellik dünyasının kapılarını aralayabilirsiniz. Her cilt tipine uygun ürünler üreten ünlü marka dünyanın lider kozmetik markaları arasında yer almaktadır.