VALENTINO

İtalyan tasarımcı Valentino Garavani tarafından kurulan Valentino markası, moda evi olarak hazır giyim ve aksesuar alanında başlangıcını yapmıştır. Valentino kırmızı elbiseleriyle adını duyurmuş ve dünya çapında bir üne kavuşmuştur.

Tasarımlarının en belirgin özelliği; ilk an sade bir tasarım gibi durarak, ayrıntılarında estetik gizlemesidir. Bu özellik de onun öne çıkarılmasında büyük bir etken olmuştur.

Valentino Parfümleri

Parfüm üretiminde ilk ortaklığını Procter & Gamble ile başlatan marka, 2010’dan günümüze İspanyol şirketi Puig ile beraber çalışmalarına devam etmektedir. Üretimlerinde ve reklamlarında da; ünlü, deneyimli isimlerle çalışmaktadır. Şişe tasarımları da, kokuları kadar zarif ve dikkat çekicidir.

Kokularında belirgin notalar sunarak kullanıcısının çekime kapılmasını sağlayan Valentino, kadın parfümlerinde; çiçeksi notalara ağırlık verirken, erkek parfümlerinde; odunsu ve baharatlı notaları tercih etmektedir. İtalyan stilini tam anlamıyla yansıttığı gibi yoğun ve çekici kokular sunup, parfüm tutkunlarının büyük beğenisini toplamaktadır.

Tarzın temsilcisi Valentino’nun parfüm ve parfüm setlerinden size uygun olanı tercih edebileceğiniz gibi, sevdiklerinizi de hediye alarak şımartabilirsiniz. Daha detaylı incelemek isterseniz; Dilay Kozmetik web sitesinden tek tıkla her birine bakabilir ve kolayca siparişinizin oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.