• Seçili Ürünlerde %50 İndirim Keşfet

  • Yeni Üyeliklerde Anında 5 TL Hediye Çeki

  • Seçili Ürünlerde %30 İndirim Ürünleri Keşfet

  • 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde %5 İndirim

  • 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Teslimat

  • Türkiye Resmi Distribütörü 100% Orijinal Ürün Garantisi

0850 888 4000
WhatsApp Destek 0532 270 01 95

VALMONT ! İsviçre ' li Mükemmellik..

  •  16.03.2019
  •  by Dilaykozmetik

Küçük boyutlu ama zenginliği büyük olan İsviçre gerçek bir prestij ve etki ülkesidir.

Tıbbi uzmanlık, nefes kesici manzaralar, saf kaynaklar, vb. İsviçre'nin saf ve korumalı ortamı Valmont ürünlerinin beşiğidir. Şirketin Cenevre Gölü kıyısındaki merkez ofisten Alp buzullarının zirvelerine kadar Valmont, en son İsviçre Ar-Ge'sini ve olağanüstü saflıktaki doğal mirastan gelen geleneğiyle ustaca uygulanmıştır. 

Selüloterapi konseptine uygun Valmont, eşsiz yaşlanma karşıtı özelliklere sahip moleküller bulmak için cildin hücrelerinin çekirdeğine odaklandı: DNA ve RNA. Eşsiz ve ayrıcalıklı bir ekstraksiyon işlemi sayesinde Valmont makro-molekülleri bozulmadan toplar ve böylece eşsiz yenileyici güçlerini korur.

Detay

VALMONT ! İsviçre ' li Mükemmellik..

  •  16.03.2019
  •  by Dilaykozmetik

Valmont

Bakım dendiğinde akla gelen dünya lideri!

İsviçre’nin en derin ve doğal kaynaklarından gelen saf bileşenlerin etkili şekilde kullanımı sonucunda ortaya çıkan Valmont; aktif içeriklerden oluşmaktadır.

Kendi topraklarında ki zenginliği kullanarak adını duyurup bir dünya devi haline gelen marka yeni ve daha önce hiç denenmemiş farklı teknik ile teknolojileri sayesinde popülerliğini arttırmıştır.

Valmont’un hikâye zinciri; ilk kliniğini İsviçre’de açmasıyla başlıyor. 1985 yılında cilt bakımı ve yenilenme süreciyle ilgili çalışmalar yapılıyor. Bu derin çalışmalar esnasında 3 önemli element ilk kez bir içeriğe ekleniyor.

Ortaya çıkan mucizevî formül HP DNA içerisinde 3 ana elementi barındırıyor. Magnezyum, sodyum ve kalsiyum… Bu ustaca birleşim ise; cildin yenilenmiş görünümüne katkı sağlar niteliktedir.

Güçlü ve etkili bir bileşim…

Peki, Valmont’un farkı nedir?

Cilt sağlığını birinci planda tutarak ilerlemesidir.

Kullanıcısına özel; canlı, ferah, sağlıklı ve ışıltılı bir cilt elde etmek amacındadır. Uzmanların hücre yenilenmesi alanındaki çalışmaları kozmetikte farklı teknikler uygulamaya, Valmont markasını geliştirmeye ve etkili sonuçlar almaya katkı sağlar.

Tüm bu aşamalarla birlikte, anti-aging özelliklere sahip moleküllerin bulunması için cilt hücrelerinde yer alan DNA ve RNA’yı ortaya çıkaran Valmont, bileşenleri ile rejeneratif gücünü korumayı hedefliyor…

Yaşa göre değil, cilde göre bakım!

Valmont yaşa göre bakım ürünlerinin aksine, cildinizi vücudunuzla orantılar ve yaşam tarzınıza bağlı olarak etkin ürünlerini kullanımınıza sunar.

Cildinizin yapısı; yaşayışınıza, alışkanlıklarınıza, yaşadığınız ortama, düzeninize göre değişiklik gösterir. Zamanla bu değişikliklerle beraber, doku hasarları,  elastikiyet kaybı gibi sorunlar ortaya çıkar. İşte bu sorunlara karşı geliştirilmiş olan Valmont; hasar gören doku ve hücreleri iyileştirip onarır. Aynı zamanda dış etkilere karşı cildi korumaya devam ederek, genç ve sağlıklı hale getirilmesine yardımcı olur.

“Ben asla, sadece güzelliği kastetmiyorum. Cildin tazeliği ve sağlıklı oluşu her şeyden önce geliyor ki; Valmont’la bunun sonucunu kendi gözlerinizle görüyorsunuz. “ – Sophie Vann Guillon (Marka Sahibi, CEO)

Hedeflenen: Şaşırtıcı bir etkiye sahip yüksek performanslı yaşlanma karşıtı bakımlar sunmak.

Selüloterapi kavramı geliştirilerek ortaya cilt hücrelerinin çekirdeği çıkarılıyor.

DNA ve RNA…

DNA vücut genetiğinin yapı taşını oluşturduğu kadar, cilt için en iyisine hazırlık yapar.

Yenilenmiş bir anti-aging gücü... √

Parlaklık ve ışıltılı bir görünüm… √

Hücresel düzeyde ve olağanüstü bir çalışma… √

Hassas cildin esneklik hayalleri ile zorlu ciltlerin yatıştırılma isteği…

Marka CEO’su Sophie Vann Guillon’un bakım yapma fırsatını bulmakta zorluk çeken ve yoğun kadınlara önerisi; kolajen maskesi ile L’Elixir kremi…

Elixir serisinin lansmanı da; İsviçre’nin doğal özlerinin mükemmeliğe yansıması şeklinde vurgulanan Valmont’un ürünlerine bakılacak olursa;

Cure Majestueuse ile; lüks dokuyu hissedebilir, güçlü bir serum etkisini cildinizde gözlemleyebilirsiniz. Anında oluşan yumuşaklık, ipeksi bir dokuyu da beraberinde getirir. İçerisinde bulunan omega ve güçlü antioksidan bileşenleri ideal bir ürün deneyimi vaat eder.

Masque Majestueux Votre Visage ile cilde uzun süreli gençleştirme ve yenileme etkisi getiriyor. Ciltte rahatlama ve ferahlık hissettiren dokusu, besleyici özelliğiyle oldukça popülerdir.

Serum Majestueux Vosyeux ile yorgun gözlere son! Kırışıklıkların ve sarkık göz kapaklarının azaltıcı ürünü olarak bilinen serum ile görünümünüz çok daha iyi hale gelecek.

Eye Regenerating Mask ile göz çevresi rahatlığa kavuşur. Koyu halkalar, şişlikler ve gerginlik hissi kaybolur. Genç bir göz çevresi oluşumu sağlanır.

Regenerating Mask Treatment ile cildin nemlendiricisi görevini üstlenir. Kuruluktan dolayı oluşan gerginlik hissini azaltır ve kızarıklıkların önüne geçer. Bu nemlendirici ile yorgun görünümünüzden eser kalmayacak.

Time Master Intensive Program ise tüm Valmont ürünleri içerisinde en yoğun olanıdır. 28 günlük yoğun program sayesinde, cildin yaşlanma parametreleri üzerinde çalışılır. Genç ve sağlıklı ışıltı geri kazanılır, canlandırıcı bir etki fark edilir.

Tüm bu ürünlere bakıldığında; Valmont en aktif bileşenleri kullanarak yaşlanmayla savaşan, cildin sağlığını önemseyen çalışmalar ortaya koymaktadır.

Gözleriniz, dudaklarınız, boynunuz…

Zamanın geçişini gösteren, en hassas üç bölge için en iyi bakımı istemek en doğal hakkınız…  Valmont bu isteklerinizin sesine kulak vererek, dehidrasyon nedenlerine bağlı yüksek performanslı bakım ritüeli sunar. Böylece bir bakım rutini oluşturmanıza destek olur.

Sizde bu ürünleri deneyimlemek isterseniz; web sitemize uğramalı veya mağazalarımızı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Her yaşa, her cilde ve her cilt sorununa karşı bir Valmont mutlaka var!