Yepyeni Bir Deneyim Givenchy Live Irresistible Blossom Crush

  •  21.06.2018
  •  by Dilaykozmetik

Yepyeni Bir Deneyim Givenchy Live Irresistible Blossom Crush Irresistible serisinin yeni kahramanı, yaşadığı âna sıkı sıkıya sarılmış, hayatî bir enerjiyle hareket ederek hiçbir şeyi ya da kimseyi beklemeyen biri. O, yüzsüzlükle ve sabırsızlıkla hareket ediyor... Paris’te, onu içgüdülerinin yönlendirdiği yere diğerlerini sürüklüyor. Şehrini ezbere biliyor ve oradaki her dakikadan zevk alarak sonuna kadar onu yaşıyor.

Detay

Yepyeni Bir Deneyim Givenchy Live Irresistible Blossom Crush

  •  21.06.2018
  •  by Dilaykozmetik

Yepyeni Bir Deneyim Givenchy Live Irresistible Blossom Crush

ÖZGÜR VE KARŞI KONULMAZ

Live Irresistible Givenchy’nin yeni ve en keyifli kokusu cesurca en saf haliyle mutluluk notaları saçıyor.

Tıpkı taşıdığımız duyusal bir imza gibi neşeli ve hayali bir konsantreden oluşuyor.

Yeni versiyonu Givenchy Blossom Crush Eau de Toilette, ânı yaşamayı savunan ve özgürlüğü güç olarak kabul eden karşı konulmaz bir cazibe ile ışıldar.

I've got a crush on you ...

Sarah Vaughan ve Ella Fitzgerald'ın söylediği bu şarkı sözleri, genç, iddialı, kararlı bir kadını yansıtıyor.

Givenchy Parfümleri ve Irresistible serisinin yeni kahramanı, yaşadığı âna sıkı sıkıya sarılmış, hayatî bir enerjiyle hareket ederek hiçbir şeyi ya da kimseyi beklemeyen biri.

O, yüzsüzlükle ve sabırsızlıkla hareket ediyor...

Paris’te, onu içgüdülerinin yönlendirdiği yere diğerlerini sürüklüyor.

Şehrini ezbere biliyor ve oradaki her dakikadan zevk alarak sonuna kadar onu yaşıyor.

Givenchy Live Irresistible Blossom Crush, ulaşılmaz kahramanı gibi, şaşırtıcı bir çiçek buketidir. Taze ve narin taçyapraklarını beklenmedik içerikle birleştirir. Kakao çekirdeği kokuya tatlı-acı bir ton katarak narinliği enerji dolu bir çılgınlığa dönüştürür.

Ve Crush… ilk görüşte aşk.

Irresistible‘in serisinin imza notası gül, saf, derin ve çok kadınsıdır. Şakayık ile birleşimi ona daha ferah ve ışıltılı notalar katarak onun birçok farklı yönünü ortaya çıkarır. Her zamankinden daha taze bir bahar buketi, misk notası sayesinde şehvet uyandırır. Live Irresistible Blossom Crush, çiçeksi kokunun daha ferah ve daha modern bir şekilde yeniden yazılmasıdır.

LEYLAK RENGİ Givenchy moda evinin kodunu taşıyan ışıltılı leylak rengi, Live Irresistible Blossom Crush ‘a ferahlık ve modernlik katar. Onun ince silüeti, ışığı tutan hacimli cam yüzeyi, anında sizin modunuzu yükseltir. Live Irresistible Blossom Crush, üzüntüye karşı bir panzehirdir. Parfümün kendisi, ruhunuzu hassas bir şekilde canlandırmak için bu pastel tonu tercih etmiştir.

KARŞI KONULMAZ YENİ MARKA YÜZÜ: LOU DE LAAGE

Lou şaşırtıcı bir zarafet ve otantikliğe sahiptir. Doğallığı ve bakışları sizi çarpar.

O, film ve sanatsal tercihlerinin de gösterdiği gibi, kararlarının ve isteklerinin farkında, sorumluluğunu taşıyan güçlü genç bir kadındır.

2011 yılında kendini “J'aime regarder les filles” filmi ile kanıtlayan aktris, son zamanlarda, sinema ve tiyatrodaki cesur seçimleriyle anılıyor.

2015’de Venedik ve Toronto film festivalinde resmi olarak seçilen Bekleyiş (L'Attente) filminde Juliette Binoche ile rol aldı. Jappeloup & Respire filmlerinde en umut verici aktris olarak Cesar ödülüne aday gösterildi ve 2016’da Sundance’da prömiyeri yapılan Masumlar (Les lnnocentes) filmindeki Agnus Del rolü ile Romy Schneider Award ödülünü kazandı. Aynı yıl Berlin Festivalinde, Avrupa’nın Yükselen Yıldızları ödülüne layık görüldü.

PARİSTE, PARTİ ASLA BİTMEZ

Akşam olurken Rivoli caddesinde gülerek koşan Lou de Laage’ın rol aldığı reklam filmini Yvan Fabing çekmiştir ve aynı zamanda reklam görsellerinin yaratıcısıdır. Bu akşam diğerleri gibi değil, değerli tesadüflere ve beklenilmeyen karşılaşmalara yer veren bir akşam.

Tuileries bahçesi…

Işıklı dönerdolap aniden gökyüzünü aydınlatır. Parmaklıklar onu panayır alanına yaklaşmaktan alıkoymaz. Tüm panayır onların etrafında döner. Panayır alanına girmeleriyle ortam canlanır ve hareketlenir.

Lou, karşı konulmazdır onu takip etmek isteriz ama o dans etmeye ve özgürce istediği yere gitmeye devam eder.

Nereye mi?

Bu ona ait bir sırdır.