CLINIQUE ID - Cilt Bakımında Devrim !

  •  28.02.2019
  •  by Dilaykozmetik
Günümüzün güzellik tüketicisi daha bilinçli ve dolayısıyla daha seçici.. İnternet ve Sosyal Medyanın sayesinde, markalar her geçen gün ürünlerini kişiye özel ve cilt tipine özel geliştirerek kullanıcıya en etkili nemlendirici krem ve en iyi nemlendirici yüz kremi çeşitlerini tüm teknolojilerini kullanarak üretmekteler. Sonuçta her birimiz benzersiziz ve her birimizin cilt ihtiyaçları değişkenlik göstermektedir.
 
 
Detay

CLINIQUE ID - Cilt Bakımında Devrim !

  •  28.02.2019
  •  by Dilaykozmetik

CİLT BAKIMINDA DEVRİM 

Size ve endişenize özel nemlendiricinizi Clinique iD ile tasarlayın Cilt bakımındaki son devrimimiz ile tanışın – Clinique iD, cilt tipiniz ve endişenize göre özel olarak üretilen kişiselleştirilmiş nemlendirme sistemimiz. Yeni Clinique iD’nin 15 benzersiz karışımıyla cildinizi nemlendirirken aynı zamanda endişelerinizi giderebileceksiniz.

Clinique ‘ in yeni nemlendirme sistemi kişiselleştirilmiş cilt bakımını bir üst seviyeye taşır.

Günümüzün güzellik tüketicisi daha bilinçli ve dolayısıyla daha seçici.. İnternet ve Sosyal Medyanın sayesinde, markalar her geçen gün ürünlerini kişiye özel ve cilt tipine özel geliştirerek kullanıcıya en etkili nemlendirici krem ve en iyi nemlendirici yüz kremi çeşitlerini tüm teknolojilerini kullanarak üretmekteler. Sonuçta her birimiz benzersiziz ve her birimizin cilt ihtiyaçları değişkenlik göstermektedir.

Clinique Laboratuvarları ‘ da  2010 yılındaki Even Better Clinical serisinden bu yana markanın en büyük lansmanı olarak belirlenen Clinique Dramatically Different Moisturizing losyonlarının imzasını temel alan özelleştirilmiş bir hidrasyon sistemi tasarladı.

Clinique ID Sistemi nedir ? 

İlk olarak Clinique Dramatically Different Nemlendirici baz serisinden cildinize en uygun olan birini seçiyoruz. Clinique Hydrating Jelly , Clinique Dramatically Moisturizing Lotion veya Clinique Dramatically Moisturizing Gel ; sonra her biri belirli bir cilt sorununa yönelik olarak formüle edilen beş farklı aktif konsantre kartuş arasından cildimize en uygun olanı seçiyoruz. Kartuşlar ayrıca nemlendiricilerin içine tam anlamıyla sığacak şekilde zarif bir şekilde tasarlanmıştır ve ikisi birlikte %90 hidrasyon bazı ve %10 aktif konsantre olan kesin bir ürün dozu pompalar. 

 

SADECE SİZİN İÇİN ÖZELLEŞTİRİLMİŞ KONSANTRE AKTİFLER.. 

1-2-3 KADAR KOLAY..

Özel Karışım Nemlendiricinizi Anında Hazırlayın..

Cildinizi Nemlendirmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı..

Clinique ikonik 3-adım sistemi ile, 1968 yılında kişiye özel cilt bakımı rejimi fikrini tanıran bir güzellik markası oldu. Clinique modern tüketici için sistemini yeniden yapılandırarak, cilt tipiniz ve endişeniz için mükemmel nemlendiriciyi kullanmanızı sağlıyor. Konu cilt bakımınız olunca artık ödün vermeden özelleştirmek için seçeneğiniz var. Kişiselleştirmede yeni bir çağ başlıyor. Alerji testlerinden geçmiş,%100 parfümsüz, parabensiz, ftalatsız. Sadece mutlu bir cilt.

Clinique Global Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Julien Moignard  “Hepimiz farklıyız ve herkese uyan normal olmamalı ”“ Teknoloji ve bilim bizi daha da zorluyor. Clinique ID ile kadınları sevdikleri dokuya, temel cilt bakımı kaygılarına ve güvendikleri içeriklere dayanarak kendi nemlendiricilerini oluşturmalarına olanak veriyoruz.” diyor.

Moignard ‘ ın beş ana cilt arasında kaygı duyduğu ciltle ilgili olarak sınıflandırdığı hedeflenen cilt sorunlarına göre renk kodludur. 

Renk kodlu ambalajların kolayca tanınmasını sağlamanın yanı sıra oldukça şık göründüğünü de söylemek zorundayız. 


CLINIQUE ID
 

 

Clinique iD ile cilt bakımı oldukça basit. Clinique iD özel nemlendiricinizi oluşturmak için sadece nemlendirici bazı ve 5 aktif kartuş konsantresinden birini seçmeniz yeterli.

1.    Cilt tipiniz ve dokusuna göre tercih ettiğiniz Dramatically Different nemlendirici bazınızı seçin;

o   Dramatically Different™ Hydrating JellyYeni nemlendiricimiz, hafif ve ferahlatıcı dokusu ile tüm cilt tiplerine uygundur.

o   Dramatically Different™ Moisturizing Lotion+:Dünyada en sevilen Clinique formülleri ve dokularından biri, bu ipeksi nemlendirici, çok kuru ve kuru karma cilt tiplerine uygundur.

o   Dramatically DifferentOil-Free Gel:Yağlı cilt tiplerini dengelemeye ve yenilemeye yardımcı olan hafif, losyon-jel bir dokusu vardır. Karma ve yağlı ciltler için idealdir.

2.    Daha sonra ana cilt endişenize göre aktif kartuş konsantresini seçin. Her bir kartuş, belirli bir endişeyi hedefleyen yüksek seviyelerde saf, konsantre aktif bileşen içerir.

o   Tahriş olmuş ve hassas Rahatlatır, sakinleştirir.

o   Gözenekli cilt görünümü : Dokuyu düzeltir, aydınlatır.

o   Eşit olmayan cilt tonu : Renk farklılıklarını düzenler, cilde doğal bir ışıltı verir.

o   Yorgun ve solgun bir ciltEnerji verir, cildi canlandırır.

o   Çizgiler ve kırışıklıklarKırışıklık görüntüsünü pürüzsüzleştirir, cildin yeniden dolgun görünmesini sağlar.. 

3.    Son olarak seçtiğiniz aktif kartuş konsantresini size uygun olan nemlendiricinizin içine yerleştirin.

Nasıl Kullanılır :Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere cilt bakım rutininize dahil edin. Temiz cilde uygulayın. Göze temas etmesinden sakının. 

 
 
CLINIQUE ID İLE ..
 
ÖZELLEŞTİR VE ASLA ÖDÜN VERME