• Seçili Ürünlerde %50 İndirim Keşfet

  • Yeni Üyeliklerde Anında 5 TL Hediye Çeki

  • Seçili Ürünlerde %30 İndirim Ürünleri Keşfet

  • 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde %5 İndirim

  • 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Teslimat

  • Türkiye Resmi Distribütörü 100% Orijinal Ürün Garantisi

0850 888 4000
WhatsApp Destek 0532 270 01 95

Doğuştan Gelen Zerafet : D&G The One Grey

  •  15.11.2018
  •  by Dilaykozmetik

The One Grey ilk kez The One for Men Eau de Toilette ve ardından The E for Men Eau de Parfum ile açılan bir hikayeye dayanıyor ve bu anlatıda cesur yeni bir bölüm oluşturuyor. The One'ın zengin mirasını çizerek çarpıcı bir yeni yorum oluşturuyor. : beklenmedik bir Eau de Toilette Intense, zıtlıkların şaşırtıcı bir füzyonudur, aromatik kakule, dünyevi vetiver ile harmanlanır.

Detay

Doğuştan Gelen Zerafet : D&G The One Grey

  •  15.11.2018
  •  by Dilaykozmetik

Dolce Gabbana The One For Men Grey EDT Intense

Şehirli Erkeğin Kokusu The One For Men Grey!

Uzun zaman önce başlatılan hikâye devam ediyor… Dolce Gabbana’nın güçlü ve köklü serisi The One lüks mirası yaşatıyor ve yeni favorisini sahneye çıkarıyor. Geleceğe aktarılarak nesillerce anılacak bu an fotoğraflarla ölümsüzleştiriliyor.

Reklam yüzü olan ünlü oyuncu Kit Harrington’ın erkeksi duruşu ve sıcakkanlılığı ile çok daha dikkat çekici hale gelen parfüm; Napoli halkının pazarına ilk girişini yapıyor. Doğduğu andan beridir zarafetini sergileyerek, kendine özgü ışığı yansıtan Harrington şehirli stiliyle çevresini etkisi altına alıyor.

Şimdi sokaklar daha sıcak ve daha eğlenceli… İnsanlar onu sohbete çağırıp, dansa davet ediyor.

O ise; cana yakınlığı ile günü aydınlatıyor… Yanındaysa Dolce Gabbana The One For Men Grey

Kendinden emin bir kokunun büyüsüne hazır mısınız?

Orijinal The One’ın çekiciliğini koruyan yeni koku Grey, daha fresh ve hafif bir yorumla davetkar tavır sergiliyor. Zıt akorlardan oluşan senteziyle şaşırttığı kadar, aromatik kakule ve topraktan gelen vetiver eşsiz bir uyum ortaya çıkarıyor.

The One Grey; kakulenin aromatikliği ile greyfurtun acılığı tepede izini bırakır. Zaman aktıkça kişniş ile fesleğen duyulmaya başlar. Kalbine gelindiğinde; lavantanın büyüsü ortamı sararken adaçayı ve sardunya kalp atışını hızlandırır. Vetiver ile sonlanan dip notaları, paçuli ve tütünün dumansı yönleriyle The One serisinin hissettirdiklerini yansıtır.

Sıcaklığı ve oryantalliği ile karşılaştığınızda, birbirine zıt gibi görünen uyumlu notalarla şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz.

Çarpıcı, şık ve girdiği her ortamda gözleri üzerine çeken bir erkek…

Serinin devamı da içeriğiyle olduğu kadar şişe formuyla göz dolduruyor. Aynı geometrik görünüme sahip şişesiyle, soğuk gri bir rengi temsil ederek dikkat çekiyor. Çelik kapağı, mat gümüş ambalajı içerisinde barındırdığı kokunun cesur kişiliğini yansıtıp, modern bir estetik algısı oluşturur.

İddialı Grey’in karakterini şişesinde gözlemleyin…

Bir erkeğin zarifliğinin ve karizmatik çekiciliğinin kutlaması ile tanışın.

Centilmen bir adamın odunsu ve baharatlı notalara eşliği ile taze bir karışıma kapılarını açan Dolce Gabbana; sofistike yönleri ortaya çıkarıyor. Entelektüel yanlarınızı fark edip geliştirin. Hepsi Grey ile mümkün!

İş ortamınızda veya ilk buluşmanızda tercih edebileceğiniz bu koku, gün boyu kalıcılığıyla yanınızdan ayrılmayacak. Doğal stilinizi rahatça sergilemenize olanak sağlayıp, üzerinize şehvetli ve ılıman bir doku sarılmış hissi verecek…

Bilinen topraklarda yürümenin hissini tattıracak, çağdaş bir an yaşamanıza olanak tanıyacak Dolce Gabbana The One Grey Eau de Toilette ile soluklanmanın tam vakti… Gün içerisinde ki telaşınız bir anda dinecek, yaşamanın nasıl bir his olduğunu fark edeceksiniz.

Kendi tarzını iyi bilen erkeklerin tercihi olacak yeni parfüm, davetini kabul etmeniz için sizleri bekliyor.

Gülümsemenizi, enerjinizi ve erkeksiliğinizi kokunuzla tamamlayın. Dolce Gabbana’nın yeniliğini hayatınıza yansıtın, vazgeçilmez olmanın ve herkes tarafından sevilen biri olmanın hazzını yaşayın.

Haydi şimdi bu eşsiz parfümü keşfedin !