Marine Moisture Mousse! Okyanusun Derinliklerinden Gelen Nem

  •  12.03.2019
  •  by Dilaykozmetik

Gittikçe hepimiz yüksek etkili ve aynı zamanda pratik olan ürün arayışı içine girmekteyiz. Üstelik saçını ‘’normal’’ olarak tanımlayan kişiler bile günümüz stres şartlarının saç derisinde ve saçta yaptığı olumsuz etkilerinin farkında olup saçlarını ekstra koruma altına almak istemektedirler. Ve nemsiz saçlar herkesin ortak sorunudur. Marlies Möller Marine Moisture Mousse saça maksimum nem vermek için geliştirilmiştir.

Detay

Marine Moisture Mousse! Okyanusun Derinliklerinden Gelen Nem

  •  12.03.2019
  •  by Dilaykozmetik

Saçta kalan bu bakım köpüğü maksimum nem içindir !

Yoğun Nem

Saç ve saç derisini ağırlaştırmadan yoğun nem verir. Saç derisini tazeler ve rahatlatır.

Mükemmel bir şekilde canlı, yumuşak ve kuruyken bile kontrol altında olan saçlar içindir. Uçuşan saçlar yatıştırır.

Mükemmel Parlaklık ve Pürüzsüzlük Saçı adeta sarmalayarak doğal parlaklık, ışıltı ve kadifemsi pürüzsüzlük sağlar.

Marlies Möller Marine Mousse Güçlenmiş ve onarılmış saç yapısı

Günlük tüm stres faktörleri, örneğin şapka kullanımı, yüksek ısı ile saçı şekillendirme, havadaki kir parçacıkları gibi saçı fazlasıyla kurutur ve sertleştirir.

Bu besleyici köpük saç yapısındaki bu boşlukları adeta doldurarak mekanik strese karşı saçı koruma altına alır.

Kolaylıkla Taranan Saçlar Özenle seçilmiş bitki özleri ile saç yapısını yatıştırır ve rahatlatır. Saçların kolaylıkla taranmasını ve açılmasını sağlar.

Pratik Kullanım Bu kremsi-yumuşak saç bakım köpüğü klasik saç kreminin yerini alarak saça esneklik ve yepyeni bir canlılık kazandırır.

Öncesinde saç kremi kullanmaya gerek yoktur. Tek bir ürünle hem saça hem saç derisine bakım yapar!

Marlies Möller Marine Mousse Saç Köpüğü Ne işe Yarar ?

Güçlenmiş ve Onarılmış Saç Yapısı

Mükemmel Pürüzsüzlük ve Parlaklık

Kolay Taranırlık

Yoğun Nem

Pratik Kullanım

Aktif İçerikler ;

Doğal Nem Faktörleri Yeşil alg özleri ile saç derisine ve saça optimum nem sağlar. Saç derisini dengeler ve saçın doğal parlaklığını destekler.

Saçları ağırlaştırmadan yumuşaklık ve pürüzsüzlük sağlar. Bu ekstra nem kaynağı en iyi saç köpüğü etkisi sunar, saçların uçuşmasını engeller, saçı kontrol altına almaya yardımcı olur ve doğal canlılığını destekler.

Marine Moisture Mousse ..

Glossyliance Limon kabuğu ve şeker kamışı özünün bileşiminden oluşan bu içerik saç yapısını pürüzsüzleştirir, esnekliğini korur ve çarpıcı, kadifemsi güzel bir ışıltı verir.

Bitki Bazlı Keratin Saçın kendi keratin yapısıyla çok benzerdir. Böylece saçtaki pürüzleri adeta doldurarak saç kırıklarının daha pürüzsüz görünmesini sağlar.

Saç yapısına nüfuz eder, hem normal hem de hasar görmüş saçları derinden kuvvetlendirir ve yumuşak bir koruyucu film gibi saç yüzeyini sarar.

Saç daha kolay taranır hale gelir. Saçın doğal parlaklığını korur Avokado Yağı Saçı besler, saçı ağırlaştırmadan ekstra parlaklık ve canlılık sağlar.

Saça pürüzsüzlük verir ve kontrol altına almaya yardımcı olur. Saç telindeki pürüzlü alanlar anında pürüzsüzlük kazanır.

Marlies Möller Saç Bakım Köpüğü Nasıl Kullanılır ? 

Bir miktar besleyici köpüğü havlu ile kurulanmış saçınıza uygulayınız. Daha küçük bir miktarı da saç derinize masaj yaparak uygulayınız.

Sonra her zamanki gibi şekillendiriniz.

İpucu: Daha fazla esneklik ve parlaklık için saç derisini ve saçı önceden temizleyin Marine Moisture Shampoo