Rochas Mademoiselle '' Benim Fransız Tarzım '' Genç ve Zarif!

  •  15.02.2019
  •  by Dilaykozmetik
Mademoiselle ile Paris şıklığı! Her yaşın, her geçen yılın kendine özgü bir tarzı var, kıyafetiyle saçıyla hatta makyajıyla bile konuşulan kadınlar var… Aynı zamanda iz bırakan tarzlar için bambaşka dünyalara kapı açan adeta büyüleyici tarzı olan kendine hayran bırakan kokular da var..
Detay

Rochas Mademoiselle '' Benim Fransız Tarzım '' Genç ve Zarif!

  •  15.02.2019
  •  by Dilaykozmetik

Rochas Mademoiselle

Matmazel tüm zarafetiyle sizi büyülemeye geliyor…

1960’lı yıllarda stil sahibi ve klâs kadın, tarzıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Şıklığını temsil edecek bir koku arayışında olan kadının isteklerine cevap vermek için Rochas yeni parfümünü ortaya çıkarıyor. 

Kullanan kadına taze ve meyveli bir koku sunmayı vaat eden Rochas; yaşam sevinci olan genç bir kadını simgeler.

Mademoiselle ile Paris şıklığı!

Her yaşın, her geçen yılın kendine özgü bir tarzı var, kıyafetiyle saçıyla hatta makyajıyla bile konuşulan… Aynı zamanda iz bırakan tarzlar için bambaşka dünyalara kapı açan büyüleyici kokular da mevcut… 

Rochas’ ın yeni kokusu Mademoiselle ..  kendi tabiriyle Matmazel genç Parisli kadının ve Fransa’nın ruhunu ortaya koymaya geldi. 

Bu enerjik, zarif ve bir o kadar da dingin kadının kokusu, ruhunuza iyi gelecek. Şıklığından, tazeliğinden, eğlencesinden taviz vermeden somutlaşan bir parfüm… 

Fransız esintisi şirin bir şişenin içerisine yerleştiriliyor. Modern Rochas Mademoiselle kadınının duygusallığı ve çekiciliğini içinde barındırıyor.

Sürprizlerle dolu parfümün imza dokunuşlarını yakalamak hiç zor değil! 

Genç kadının ışıltılı kokusuyla tanışmak ister misiniz? 

Peki ya Mademoiselle ’i kendi cümlelerinden tanımaya ne dersiniz?

“Ben; cesur, neşeli dokunuşlara sahip, pırıltılı bir Mademoiselle’im.”

“Je Ne Sais Quoi*” cümlesi bana ışıltı katar, zarafetimi simgeler.” 

“Ben naif ve cesur çekiciliği olan, ama tamamıyla büyüleyen bir Mademoiselle’im.”

“Kendi kurallarımı kendim koyarım.”

Sözcüklerinin dokunuşuyla dahi, sevgiyi ve tutkuyu bir arada hissedebileceğiniz parıltı çok yakınınızda…

Ruhunuzu canlandırmaya hazırlanın…

Rochas Mademoiselle, meyve ve çiçek özlerini üzerinde taşıyan dayanılmaz bir lezzete sahiptir. Aromatik kokusunu aldığınızda çekiciliğine kapılacak, hayata ve hayatın getirdiği tüm güzelliklere aşık bir kızla tanışacaksınız. Bu imge zihninizde Mademoiselle ile çizilecek…

Tepe akorlarında; ferahlık etkisiyle elma şekeri ve Frenk üzümü, sarmaşık yaprağını barındırır. Böylelikle canlandırıcı bir sentez haline gelir. 

Kalp akorlarına gelindiği an; karşınıza gülün görkemi çıkıyor. Sıcakkanlı gül tüm sevecenliğini sunmaya hazırlanırken, kompozisyona gül yaprağı, yasemin ve menekşenin ahenkli notaları ekleniyor. 

Kokunun tabanında, bağımlılık yaratıcı notalar sizi çağırıyor. Misk aroması, vanilya ve amber ile birleşiyor. Sandal ağacının sağlam duruşuyla kalıcılığını ilan ediyor.

Keyifli, dişil, kendiliğinden.

Kampanyanın reklam yüzünde görünen ünlü oyuncu Noemie Schmidt, ışıltısını parfümün kendisiyle birleştiriyor. Oluşan uyum size hiç yabancı gelmeyecek. 

Bir gülüş, biraz ışıltı ile doğal Paris şıklığını yakalayabilirsiniz !

Doğallığın, masumluğun, asilliğin bir tanımlaması olan Rochas Mademoiselle, şişe formuyla da sizi kendine çekeceğini garanti ediyor. Yuvarlak ve şeffaf pembe bir tona sahip şişesi ve kurdelesi ile içeriğine uyumlu hale geliyor. 

İçinizdeki harika kadınla tanışın..Rochas Mademoiselle Eau De Parfum..

Huzurlu, keyifli bir dünyanın kapıları sizin için açılıyor. 

* “Je Ne Sais Quoi” .. “Ne olduğunu bilmiyorum Acaba neden ?” Bu cümle de olduğu gibi Mademoiselle kadını kendinin farkındadır.

Çekici olduğunun fazlasıyla farkındadır ancak onu çekici yapan ne olduğunu anlatamaz. Özel soyut bir niteliktir.

Kendine has, yaratılışından gelen bir ayrıcalıktır.

Rochas Mademoiselle ..

Ayrıcalıklı kadınların yeni kokusu..