VAZGEÇEMEYECEKSİNİZ..

Shiseido Waso Maske ile Keyifli Uykular !..

  •  11.02.2019
  •  by Dilaykozmetik

Shiseido Waso Beauty Sleeping Mask

Güzel olan ne varsa doğadan gelir…

Detay

Shiseido Waso Beauty Sleeping Mask

Shiseido Waso Maske ile Keyifli Uykular !..

  •  11.02.2019
  •  by Dilaykozmetik

Shiseido Waso Beauty Sleeping Mask

Güzel olan ne varsa doğadan gelir…

Modern yaşamın olumsuz koşulları, stres, kirlilik ve çeşitli çevresel faktörlerin ilk temas ettiği nokta cildinizdir… Gün içerisinde oluşan hasarlara karşı, iyi bir bakım ürünü kullanmak uzun ömürlü kalıcı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. 

Shiseido Waso; tüm bu problemlere karşı gözle görülebilir bir etki vaat eden uyku maskesini sizlerin karşısına çıkarıyor. 

Beauty Sleeping Mask…

Cilt uzmanlarına göre; cildiniz uyku esnasında kendini yenileme sürecine girer. Bu doğal süreçte, geceleri yapılan bakımlar önem taşır. 

Shiseido’nun yeni maskesi; hem gece bakımınıza, hem de güzel bir güne başlamanıza destek olacaktır. 

Avantajları:

-       Yüz maskesi şeklinde kullanılabilmesi,

-       Hafif ve ferahlatıcı olması,

-       Cilt için yenileyici enerji sunması,

-       Cilde “güzellik uykusu” etkisi yaratması,

-       Organik ve doğal bileşenler içermesi,

-       Vitaminler,

-       Nemlendiricilik özelliği sunması,

-       Sağlıklı bir cilt ve parlaklık kazandırması.

İçerisinde havuç hücreleri bulunduran Beauty Sleeping Mask, Japonya’ya özgü Yuzu bitkisini barındırır. Yeşil bir rengi bulunan Yuzu doğadan gelen olağanüstü bir güce sahiptir. Cildi yeniler, diğer bir deyişle cildin dokusunu yeniden şarj eder. Enerjisi yüzünüze yansır.

Bileşenlerinde ki citrus sayesinde, yüzünüzde gün sonunda oluşan yorgunluk belirtilerinin azaltılmasını sağlar. 

Çiğ tanesi gibi taze ve canlı bir görünüm!

Waso Beauty Sleeping Mask ile cildiniz aydınlanır, iyi bir gece uykusu alınmış hissi verir. Az uyumuş olsanız bile, gece boyunca yüzünüzün bakımını sağlayacak bir maske düşünün…

Yüzden temizlenmesi gerekmeyen jel yapıda, canlılık depolayan, gece uygulayacağınız ufak bir boyutla cildinize nüfuz eden maskeden vazgeçemeyeceksiniz. Ertesi güne dinlenmiş, canlı bir ciltle uyanacaksınız. 

Ibuki serisinden Sleeping Mask ürününün geliştirilmiş yeni formülasyonu olan Waso Sleeping Mask; paraben ile yağ içermediği gibi, her cilt tipi ve yaşa da uyumludur. 

Sivilce ve siyah nokta sorunu oluşturmaz. İstenilen sıklıkla uygulanabilir ve ciltte herhangi bir problem yaratmaz. 

Gece boyunca full şarj! 

Cilt bakımının son adımı olarak uygulanması gereken gece maskesi ile cildinize hak ettiği değeri verin. Cildinize de zihninize olduğu kadar dinlenme molası verin!

Canlanmak ve yeni güne hazırlanmak için maskeyi, uyumadan hemen önce kullanın. Elinize aldığınız fındık büyüklüğünde ki jel ile hafifçe masaj yapın, cildinize eşit bir uygulama sağlayın.

Jel formunda tasarlanmış maske içerisinde çeşitli vitamin ve besin maddeleri dışında, sakinleştirici etkiye sahip çiçeksi aromalar da bulunuyor. Bu kokular ise; cildinize ve duyularınıza hitap etmeyi amaçlayarak, Shiseido’ya özel bir teknolojiyle geliştiriliyor. 

Aynı zamanda bu Waso Beauty Sleeping Mask göz çevresine de uygulanabiliyor ve uygulanan ufak miktar bile yorgun görünümü gideriyor. 

İşte şimdi güne hazırsınız…

Bakım rutininizin en favori ürünü olacak Shiseido Waso Beauty Sleeping Mask ile cildiniz neme doysun. Matlık, kuruluk, rahatsızlık hisleri ve problemleri ortadan kalksın. Işıltınızı herkese gösterin…

Eğer yeni maskeyi merak ediyorsanız ve denemek için sabırsızlanıyorsanız; sizi bu eşsiz deneyime davet ediyoruz. 

Doğayla bütünleşin, cildinizi mutlu edin…