• Seçili Ürünlerde %50 İndirim Keşfet

  • Yeni Üyeliklerde Anında 5 TL Hediye Çeki

  • Seçili Ürünlerde %30 İndirim Ürünleri Keşfet

  • 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Teslimat

  • Türkiye Resmi Distribütörü 100% Orijinal Ürün Garantisi

0850 888 4000
WhatsApp Destek 0532 270 01 95

TERRE D’HERMES Erkeğinin Yepyeni Gücü

  •  26.09.2018
  •  by Dilaykozmetik

TERRE D' HERMES

YEPYENİ BİR MUTLULUK ,BAŞKA BİR TOPRAK

GÖKYÜZÜNÜN ÖTESİNDE EŞİ GÖRÜLMEMİŞ BİR SİMYA..

Detay

TERRE D’HERMES Erkeğinin Yepyeni Gücü

  •  26.09.2018
  •  by Dilaykozmetik

 

UFUKTA: BAMBAŞKA BİR TERRE

Intense Vetiver için hazır olun!

Perdeler açılıyor, sahnede tüm ışığıyla Hermes’in yeni gözdesi Terre D’Hermes Eau Intense Vetiver beliriyor. Gözleri kamaştıran parlaklığıyla, erkekleri büyülemeye gelen son Terre baş döndürmeye hazırlanıyor…

Şimdi anı yaşamanın tam zamanı! 

Yeni bir ufku deneyimlemek için Terre’ye dokun, dünyasını yeni gözlerle keşfet, başka toprakları adımlamaya başla… Tüm bunları yaşarken, yanında her zaman bu kokuyu hissedeceksin. 

Orijinal Terre’nin daha taze bir yorumu olan kokunun imzasında güç var. İlişkisini insan ve malzeme arasındaki duygulara dayandıran Vetiver’in gücüne ve büyüsüne kapılmamak imkânsız… 

Öyle bir büyü ki; tene değdiği an çarpıcı ve tazelenmiş bir etki bırakır. Gün boyu duyuları sarar.

Hermes Terre D’Hermes’in yeni kahramanıyla tanışmak ister misin?

Yoğun kalıcılığıyla gücüne güç katan parfümün ardındaki eşsiz burun Christine Nagel; içeriğe özgün bir unsur ekliyor ve yeni bileşimin doruk noktasının oluşmasını sağlıyor. Önceki Hermes Terre D’Hermes notalarındaki başarılarıyla adından söz ettiren parfümör, son tasarımıyla da parfümün içeriğine yepyeni bir ruh ekliyor ve imzasını oluşturuyor.

Bu koku sevdiklerini asla hayal kırıklığına uğratmayacak! Bergamot ve narenciye kokularını derin bir şekilde yansıtacak…

Terre D’Hermes serisindeki diğer kokularına kıyasla; ağır bir yoğunluğa sahip Terre’nin doğuş anından beri doğasının bir parçası olan vetiver ile ufuk aydınlanır, yıldızlar belirir ve kokusu erkekleri davet eder. İlk odunsu notaları ve mineral dengesi ise bitkisel hale gelmiş olur. 

Yaz mevsiminde bir güneş ışığı gibi parlak ve güçlü hissettiren koku; canlandırıcı ve yoğun kalp notaları tarafından daha da esnek hale getirilir. Böylece sonsuz bir harman hissi oluşturur.  Dibi; sabit bir çizgi ile süreklilik arz eden, topraklı ve odunsu hatlarla uyumlu olacak şekilde sentezlenir. Bu sentez; kokunun içine hapsolmuş duyguyu ortaya çıkarır.

Sichuan biberi baharatlı dokunuşlar sağlayıp, vetiver notalarının etrafında dönerken; tepe notalar ise yeşil bergamot ile selamlamasını yapar.  

Dünyevi ve çarpıcı kokulara üzerinizde hissetmek için zaman geldi…

Zirveyi fetheden H sembolü

Dış görünümü Philippe Mouquet tarafından tasarlanan Terre D’Hermes Eau Intense Vetiver parfümünün klasikliği şişe formuna da yansıyor. Diğer Terre’lerden tek farkı, kahverengi bir kaba sahip olması…

Gücünü topraktan alan kahverengiyle tanışın!

 Taban kısmında gücünün sembolü olan H ifadesi yer alıyor. Cam ve metali arasında ise; suyun şeffaflığı görülür. Bu şeffaflık öylesine derindir ki; içindeki notaların yansımasını hissettiriyor.

Tüm kokularında tartışmasız bir klasik haline gelen Hermes, yeni parfümüyle de adını duyurmaya başlıyor. 

Klasik kokusu kendi özünün farkında olan kontrollü erkek için; yoğun, kontrastsız ve rafinedir. Aynı zamanda erkeğe, ona en uygun kokuyu nasıl seçebileceğini gösterir. 

Hermes yeni yıldızı ile baş döndürmeye, ilgileri üzerinde toplamaya geldi. 

 Her girdiğin ortamda gözler üstüne çevrilecek, kokun ardından derin izler bırakacak…

 Tam da şimdi her neredeysen Terre D' Hermes Eau Intense Vetiver Eau De Parfum ' ü ziyaret edip, dünyasıyla tanışmalısın.