Hızlı Gönderi
Yeni
Hızlı Gönderi
Yeni
11,8%
99,00 TL 87,30 TL

TRIM

Kişisel bakım ürünü dendiğinde akla ilk gelen markalardan olan Trim, kolay ve rahat kullanıma sahip ürünleriyle bilinmektedir. Günlük veya haftalık kullanılan bakım aksesuarlarını, geniş satış ağı ile kullanıcılarına sunan marka, sıklıkla tercih edilmektedir.

Trim Kişisel Bakım Ürünleri

Kuaföre gidilemediği zamanlarda, kendi manikür-pedikür veya kaş alma gibi bakım işlemlerinizi yaparken ihtiyacınız olan ürünleri Trim size sunmaktadır. İsterseniz ürünleri set halinde alabilir, isterseniz de tekli olarak ihtiyaç dahilinde tercih edebilirsiniz.

Kullanım kolaylıkları sayesinde, hiçbir soruna yol açmayacak ve zaman tasarrufu sağlayacak Trim ürünleri pratiklik kazandırmayı hedeflemektedir.

Cımbız çeşitlerinin paslanmaz özellikleri ile birlikte en kısa tüyleri de rahatça alabilirsiniz. Törpü çeşitleriyle manikür ve pedikür işlemlerinizi herhangi bir problem oluşmadan uygulayabilir, tırnaklarınıza istediğiniz şekli kolaylıkla verebilirsiniz. Manikür ile tırnak makası çeşitleriyle ise; tırnak ve tırnak etlerinizi zedelemeden kesebilirsiniz.

Bakım ürünlerinin olmazsa olmaz markası Trim’i tercih etmek isterseniz; web sitemize giriş yaparak detaylarıyla inceleyip sipariş oluşturabilirsiniz.